דוכן טורטיות (כשר, חלבי/בשרי/פרווה)

בר טורטיות לאירועים

דוכן טורטיות מעוצב לאירועים, טורטיות מגולגלות במקום ומוגשות על מגשי עץ מעוצבים לצד גבינות, ממרחים, ירקות מוקפצים, עלי ביבי סלסה גוואקמולי. 

 

טורטייה בדוכן, בצק דק והארוז היטב הוא כר פורה למילויים שונים ועסיסיים בהתאם לבחירות האורח ממש במקום.

דוכן הטורטיות לאירועים מגיש טורטיות טריות ומגולגלות במגוון מילויים שונים לבחירתכם: נתחי עוף מוקפצים, ירקות מוקפצים, עלי בייבי, סלסה ורוטב גוואקמלי מפנק וכמובן סלמון טרי.

 

דוכן הטורטיות יכול להיות בכשרות חלבי/בשרי/פרווה כך שהוא מתאים את עצמו למגוון רחב של אירועים.

את דוכן הטורטיות מומלץ לשלב עם דוכני סטריט פוד נוספים, לדוג' דוכן מלוואח, בר סלטים רענן, דוכני פסטלים וסיגרים, פלאפל ועוד.

אנו נשקיע את כל הידע והניסיון שלנו בהצלחת האירוע שלכם, כי היא זאת ההצלחה שלנו!, גם ב- דוכן טורטיות לאירועים, והכל כמובן כשר.

משנת 2003, ממשיך הקייטרינג של מהמה להפתיע עם דוכני מזון לאירועים, לרגש ולהגיש בכל אירוע את השילוב המושלם שבין ניסיון לחדשנות עם מבחר ענק של דוכני מזון בשילוב דוכן טורטיות שהכנת האוכל בהם נעשית לעיניי האורחים.

14 שנות ניסיון ומקצועיות שבאים לידי ביטוי בוויזואליות ובמסירות של האוכל המוגש בכל אירוע. האירוע שלכם חשוב לנו לא פחות מאשר הוא חשוב לכם ולכן אנו נתייחס אליו באהבה וברצינות, ניתן תשומת לב לכל הפרטים הקטנים על מנת להפיק לכם אירוע מושלם.

צוות שירות אדיב ומקצועי, שחובר יחד בהרמוניה, עם ניסיון מוכח בדוכני מזון ברמה הגבוהה ביותר, שהקו המנחה אותנו הוא - שלמות. קשה להחליט, מתלבטים, צרו קשר והמפיקים שלנו יסייעו לכם בהחלטה בדרך לאירוע מושלם, תנו מבט בתמונות מהאירועים ובמגוון לקוחותינו,

שלכם לכל אירוע, גם ב- דוכן טורטיות לאירועים,

צוות מֵהמֵה - דוכני מזון

​טלפון:  03-9448080

הרימונים 37 רינתיה  office@meme.co.il

רוצה שנחזור אליך?

מהמה - דוכני מזון מכבדים כרטיסי אשראי

מכבדים כרטיסי אשראי, למעט דיינרס

0

מכבדים צ'קים בכפוף לאישור ישראכרט צ'ק

מהמה דוכני מזון באמון הציבור