top of page

מכונת נקניקיות להשכרה - רולר

ראשי>ציוד להשכרה> מכונות נקניקיות> מכונת נקניקיות רולר

מכונת נקניקית רולר להשכרה

מכונת נקניקיות רולר להשכרה

השכרת מכונת נקניקיות רולר מקצועית, גדולה 9 צלעות חימום כולל חיפוי זכוכית, איכותית, אמינה וקלה לתפעול, המכונות כשרות.

 

מכונת נקניקיות להשכרה רק ב- 166 ₪ + מע"מ

כחלק ממבצע 3 ב-500 ש"ח + מע"מ לפרטים>

להזמנה - לחצו כאן> או חייגו 03-9448080

כמכונה עצמאית 250 ש"ח + מע"מ

מפרט טכני: להורדת הוראות בטיחות והפעלה>

נתונים חשמליים:
תפוקה: 9 רולים לצלייה
הספק: 1,800 וואט, חד פאזי.
מתח: 220v/50Hz.

נתונים פיסיים:
מידות בס"מ: 59x40x42

משקל: 15 ק"ג.

מהמה דוכני מזון והשכרת ציוד לאירועים, תשכיר לכם מכונת נקניקיות רולר, כמכונה בהפעלה עצמית, או כחלק מהפקת אירוע הכולל הקמת דוכן נקניקיות, הפעלת הדוכן וההגשה עצמאית על ידכם או על ידי הצוות שלנו, לבחירתכם. לאירועים גדולים יותר ניתן לקחת 2 מכונות נקניקיות או יותר.

מכונת נקניקיות רולר להשכרה, תשע צלעות עם חיפוי זכוכית, חימום כ-24 נקניקיות רגילות על צלעות חמות, מכונות הנקניקיות כשרות.

מחפשים ציוד / מכונה אחרת - לחצו כאן>>

מחפשים דוכני מזון לאירועים - לחצו כאן>>


זקוקים למידע נוסף, התקשרו אלינו,

צוות שירות לקוחות,
מֵהמֵה - דוכני מזון
טל' 03-9448080

  

כדאי אצלנו מכונת נקניקיות רולר להשכרה?

החברה הגדולה בהשכרת ציוד לאירועים.
14 שנים של ניסיון יתנו לכם את השקט באירוע.

הכי משתלם, 3 מכונות ב- 500 ש"ח + מע"מ

-> המכונות כשרות!
-> בחירום, זמינים 24/7!
-> רק מכונות מקצועיות ואיכותיות!
-> מבחר עצום של מכונות, בכל הגדלים! 
-> כל מה שצריך לאירוע - תחת קורת גג אחת!
-> במקרה תקלה, אפשרות משלוח מכונה חלופית!
-> כל המוצרים המשלימים (תרכיזים, כוסות וכד')!
-> משלוח / איסוף של הציוד - במחיר מיוחד!
-> משלמים רק על יום האירוע בלבד!
-> מכבדים את כל סוגי כרטיסי האשראי!


לצוות השירות וההזמנות חייגו 03-9448080

אז מה זה מכונת נקניקיות להשכרה?

מכונת נקניקיות להשכרה היא מכונה מלבנית הבנויה ממסגרת מתכת ונירוסטה, הבסיס מורכב ממתכת, שבתוכה ישנם גופי חימום בתוך רולים מנירוסטה, הרולים מחוברים אחד לשני בשרשרת ומחוברים למנוע, המסובב אותם בצורה איטית ובכך הנקניקיות ניצלות על הרולים בצורה אחידה. מעל הרולים יש ציפוי זכוכית שדרכו ניתן לראות את הנקניקיות אך מגן עליהן מאבק וגם מגן מפני כוויה מהרולים החמים.


מכונת הנקניקיות רולר מאוד פשוטה לתפעול ולא מצריכה שום ידע מוקדם. בעת איסוף המכונה תקבלו כמובן הסבר אישי מפורט בעל פה, דף הסבר בכתב ושירות תמיכה טלפוני לכל משך ההשכרה. 

 

השכרת מכונת נקניקיות לאירועים היא תופעה שמתחזקת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות כחלק מאטרקציות נפוצות שניתן להוסיף לאירוע, שלא דורש כמעט התעסקות. 

אז מה ההבדל בין מכונת נקניקיות רולר למכונת נקניקיות אדים - סטימר להשכרה?

במכונת נקניקיות רולר להשכרה הנקניקיות מתבשלות על רולים מנירוסטה, הרולים עצמם מחוממים ע"י גופי חימום הנמצאים בתוכם לעומת זאת במכונת נקניקיות אדים סטימר להשכרה, הנקניקיות מונחות בתוך מיכל, בתחתית שלו יש מגש נירוסטה עם חורים שבבסיסו יש גוף חימום המרתיח מים, האדים שעולים הם אלו שמבשלים את הנקניקיות. 

מכונת נקניקיות רולר להשכרה לאירועים הינה אטרקציה מיוחדת, קלה לתפעול ובעלת הספק גבוה, יחסית למידות שלה, מספיק מכונה אחת לתת שירות לכ-50 אורחים, כל מה שאתם צריכים זה רק לחבר את מכונת הנקניקיות רולר לחשמל, לכוון אותה בהתאם להוראות השימוש, להניח עליה את הנקניקיות ולאחר מס' דקות הנקניקיות מוכנות לאכילה, בתאבון.

יתרונות מכונת נקניקיות רולר להשכרה:

- רולים מפלדת אל חלד - נירוסטה. 

- תפוקת מנות גבוהה, מכונה תעשיתית.

- הנדסת אנוש מעולה לצורכי ניקיון ואחזקה שוטפת.
- מכונת נקניקיות רולר אחת מספיקה לכמות של 50 אורחים. 
- מנגנון בטיחות, להגנה על המשתמשים במכונת הנקניקיות.

מידע נוסף על מכונת נקניקיות רולר להשכרה:

מכונת נקניקיות רולר להשכרה די פשוטה לתפעול, רק להכניס לחשמל, לכוון את מכונת הנקניקיות בהתאם להוראות ההפעלה, להניח נקניקיות ולאחר מס' דקות הנקניקיות מוכנות.

בהשכרת מכונת נקניקיות רולר מה צריך לקחת בחשבון ?

ראשית עליכם לבחון: באיזה אירוע אתם מעוניינים? כמה משתתפים יש יהיו באירוע להם תרצו להגיש נקניקיות ובכמה זמן, איזה דוכני מזון אתם מעוניינים להפעיל באירוע בנוסף למכונת נקניקיות רולר להשכרה, והאם יש לכם את כח האדם המיומן לכך. הבחירה איזה מכונת נקניקיות לשכור תלויה מאד בגודל ובמיקום האירוע: באירוע עד 50 מוזמנים תספיק מכונת נקניקיות רולר אחת. באירוע גדול יותר, בעל כמות משתתפים גדולה אנו ממליצים לשכור שתי מכונות נקניקיות רולר, על מנת לשפר את השירות לאורחים ולמנוע יצירת תורי המתנה או מצב שבו נגמרות הנקניקיות.

השכרת מכונת נקניקיות
שבאים לשכור מכונת נקניקיות להשכרה, חשוב לוודא מיהו היצרן של המכונות, מה מצב מכונת הנקניקיות, מיהו הספק המספק לכם את המכונות והכי חשוב מה קורה במקרה תקלה, חס וחלילה, באמצע אירוע. אם בחרתם במכונת נקניקיות רולר להשכרה דרך מהמה - דוכני מזון והשכרת ציוד לאירועים, אתם בטוחים, אם התקלקלה לכם מכונה במהלך האירוע, אנחנו לא נעזוב אתכם, נשתדל ככל שיתאפשר, להחליף לכם מכונה כולל הובלה, במהירות ונעשה כל מה שצריך בכדי לא לפגוע באירוע, הנ"ל תלוי בהסכם פרטני מול הלקוח ובמרחק.

מהו גוף החימום ולמה הוא חשוב כשמדברים על השכרת מכונת נקניקיות?
גוף החימום הוא החלק שמחמם את הרולים הצולים את הנקניקיות ובכך למעשה מבשל אותן, גוף החימום הוא החלק שבאמת מתאמץ, על כן חשוב שלמכונת הנקניקיות יהיה גוף חימום איכותי שישמור על אמינות תפעולית וחס וחלילה לא יתקלקל במהלך אירוע, הרי לא תרצו להגיש לאורחים נקניקיות קרות.

מהו המנוע ולמה הוא חשוב שמדברים על השכרת מכונת נקניקיות?

המנוע במכונת נקניקיות רולר להשכרה מחובר בשרשרת לרולים המחממים את הנקניקיות, הוא זה שאחראי לסובב את הרולים ובכך הוא מסובב את הנקניקיות עצמן ומוודא שהבישול שלהן יהיה אחיד ושחס וחלילה הנקניקיה לא תתבשל בצד אחד יותר מבצד שני או אפילו תישרף, לכן חשוב שהמנוע יהיה איכותי שיוכל לעמוד התנגדות זו בהצלחה ולא יתפרק באמצע אירוע.


מה קורה לאחר השכרת מכונת נקניקיות רולר?
לאחר כל השכרה של מכונת נקניקיות רולר, אנו מנקים ומחטאים את המכונה בצורה יסודית, על מנת שאתם תקבלו את המכונה ברמת תחזוקה מעולה.
 

כל נושא השכרת מכונת נקניקיות רולר אצלנו הוא מאוד פשוט וקל, כל שעליכם לעשות הוא פשוט להגיע אלינו לקחת את מכונת הנקניקיות רולר להשכרה, לחבר לחשמל וללחוץ על כפתורי ההפעלה המתאימים, למעשה להעביר אותם ממצב OFF למצב ON, בהתאם להוראות ההפעלה וזה הכל.

 

כמה זמן צריך לחכות עד שהנקניקיות יהיו מוכנות ?
מכניסים את מכונת הנקניקיות רולר להשכרה לחשמל, מכוונים אותה בהתאם להוראות ההפעלה, מנחים את הנקניקיות על הרולים ולאחר מס' דקות הנקניקיות מוכנות להגשה, ניתן להשתמש בנקניקיות מופשרות ולא קפואות על מנת לקצר את משך הכנת הנקניקיות.


לסיכום:
אם אתם מחפשים מכונת נקניקיות רולר להשכרה חשוב לזכור, מכונת נקניקיות לוקחים רק מהמומחים.

כללי:
המחירים אינם כוללים מע"מ.
השכרת מכונת נקניקיות רולר הינה ל-24 שעות, אירוע אחד, באיסוף והחזרה עצמית ע"י הלקוח. 
ניתן לקבל את מכונת הנקניקיות בהובלה ואיסוף מבית הלקוח בתוספת תשלום.
ניתן לשכור מאתנו בנוסף למכונת נקניקיות להשכרה גם שירותי הפעלה / דוכני מזון לאירועים בתוספת תשלום.

בכל שאלה, התקשרו אלינו,

צוות שירות לקוחות,
מֵהמֵה - דוכני מזון
טל' 03-9448080

bottom of page