top of page

תקנון אתר מֵהמֵה 

 

 

תקנון ותנאי שימוש באתר מֵהמֵה (גרסה 1.0.7 מיום 01.01.2022)

מֵהמֵה - קייטרינג, דוכני מזון וציוד לאירוע מושלם מברכת את המשתמשים בשירותיה.

​אתר מֵהמֵה הנמצא בשם המתחם (הדומיין) www.meme.co.il  ו/או תחת דומיין me-me.co.il (להלן "האתר") מופעל ונמצא בבעלות בלעדית של מהמה דוכני מזון בע"מ ח.פ. 516753605 (להלן "החברה" או "מהמה" או מהמה - דוכני מזון") טל' 03-9448080.

מה נכלל בתקנון זה ובתנאים הכללים;

אנחנו יודעים שמפתה לדלג על קריאת התנאים וההגבלות, אבל חשוב להבין לְמה אפשר לצפות מאיתנו בעת שימוש בשירותי "מֵהמֵה" ולְמה אנחנו מצפים ממך.

התנאים וההגבלות האלו משקפים את אופן הפעולה העסקי של "מֵהמֵה" והדינים שחלים על החברה שלנו, כתוצאה מכך,

התנאים הללו מגדירים את הקשר בין "מֵהמֵה" לבינך בזמן האינטראקציה שלך עם השירותים שלנו. לדוגמא, התנאים האלו כוללים את הנושאים הבאים:

 - מהי האחריות שלנו ושלך בעת השכרת ציוד, למה אתה מתחייב כלפינו.

 - מדיניות המשלוחים שלנו, לדוג' מה קורה אם שליח מאחר או אי אפשר לספק משלוח.

 - מדיניות החלפת ציוד תקול, לדוג' מה קורה אם קיבלת ציוד תקול או ציוד שהתקלקל במהלך אירוע.

 - מדיניות ביצוע הזמנות ותשלומים, לדוג', השלמת הזמנה תעשה רק ע"י תשלום מלא של הצעת המחיר.

חשוב להבין את התנאים האלה, כי השימוש בשירותים שלנו מהווה הסכמה לתנאים האלה.

אנחנו מצפים ממך לציית לתנאים האלה ולתנאים הנוספים הספציפיים לכל שירות כתנאי לכל התקשרות איתנו.

​כל התקשרות עם החברה, הזמנות ושימוש באתר, בתכנים המוצגים בו ובמכשירי קצה שונים כפוף לתנאי השימוש המפורטים בתקנון זה,

אנא קרא תנאים אלו בעיון שכן כל התקשרות משפטית עם החברה ושימוש באתר ותכניו מעיד על הסכמתך ואישורך לנאמר בתקנון זה

לרבות בפירוט מדיניות אספקות ביטולים והחזרות.

מידע על אלרגנים:

יש ליידע אותנו מראש ובכתב, לפני אישור הזמנה על כל אורח חולה צליאק או לקטוז או כל אלרגיה, 
כל סביבת המטבח ישנה עבודה עם מוצרים שמכילים שאריות של: בצל, בוטנים, אגוזים, שומשום, חלב, ביצים, גלוטן, גלוטומט, חרדל וסויה.

כל הקינוחים עלולים להכיל- בין היתר גם, אגוזים, בוטנים, גלוטן (חיטה, שיפון, שעורה , שיבול שועל), סויה, שומשום, סלרי, אגוזים (אגוז קוקוס, שקד, אגוז ברזיל, אגוז קשיו, ערמונים, אגוז לוז, אגוז מקדמיה, אגוז פקאן, צנובר, פיסטוק, אגוז מלך) לתשומת ליבכם –  כל המנות מיוצרות במטבחים שאינם סטריליים מאלרגנים ומוצרינו מכילים/ עלולים להכיל אלרגנים מכל הסוגים השונים אף אם אינם מצוינים בעמודות הטבלה באופן מפורש. הטבלה הינה רשימה חלקית בלבד ואין להסתמך עליה במקרים של רגישות לאלרגן כלשהו ויש להתייעץ עם רופא/גורם מקצועי מתאים וליידע אותנו מראש כדי שנוכל להיערך בהתאם ולהתאים את התפריט לאורחים.

אנו מבקשים ממך לקרוא את התקנון והתנאים המפורטים בו בעיון רב שכן כל התקשרות משפטית ביננו כפופה לתנאים אלו ומעידה על הסכמתך להם, אם אינך מסכים לתנאים אלו נבקשך לא לעשות שימוש באתר ולא לבצע כל התקשרות עם החברה.

בכל התקשרות עימנו לרבות באיסוף ציוד ו/או בעת קבל משלוח חובה להציג פיזית תעודה מזהה רשמית (לא תעודה דרך תמונה בסלולארי) לשליח/לנציג החברה ולאפשר לו לצלם אותה, אי הצגת תעודה כאמור ו/או אי מתן אפשרות לצלמה תאפשר לחברה לא לספק את הציוד ו/או המשלוח ומצב זה ייחשב כאילו אתה הלקוח ביטלת במקום את העסקה על כל המשתמע מכך בתקנון זה לעניין ביטול עסקה - באותו היום.

הוראות הפעלה ובטיחות נמצאים לעיונך באתר האינטרנט של החברה תחת הלשונית "תמיכה טכנית" בכתובת https://www.me-me.co.il/support .

בנוסף להוראות אלו, שיקול הדעת שלך והיגיון בריא נדרש בכל תפעול מכונה, אנו נעשה כל שביכולתנו לספק לך את המכונות אפילו יום לפני האירוע שלכם, במטרה שתוכלו לבדוק את המכונות, ללמוד לתפעל אותן ולזהות בזמן תקלות ו/או חוסרים, הודעה על תקלה בזמן האירוע לא תאפשר לנו להגיב מספיק מהר ולתת לכם מענה הולם, דבר שעלול לפגוע בהנאה מהשימוש במכונה.

מודגש כי התשלום הוא עבור זכות שימוש במכונות לתקופה בה הושכרו בלבד ואינו מכסה זמן שימוש נוסף ו/או דברים נוספים כמו משלוח, איסוף, הובלה עם סבלות, התקנה, נזקים, שברים, ניקוי, שימוש מעבר לתקופת ההשכרה וכד...

​שעות פעילות משרד בטל' 03-9448080

בימים א'-ה בין השעות 09:00-16:00,

בימים ו' וערבי חג בין השעות 09:00-13:00 (המשרד לא פעיל בשבת וחג).

לא ניתן לאסוף ו/או להחזיר ציוד בזמן שהמשרד סגור.

 

שעות קבלת ציוד באיסוף עצמי:

בימים א'-ה בין השעות 11:00-14:00, (המחסן לא פעיל בשישי, שבת וחג).

שעות החזרת ציוד באיסוף עצמי:

בימים א'-ה בין השעות 09:00-11:00, (המחסן לא פעיל בשישי, שבת וחג).

​שעות פעילות תמיכה טכנית בטל' 054-8190626

בימים א'-ה בין השעות 09:00-18:00,

בימים ו' וערבי חג בין השעות 09:00-13:00 (המשרד לא פעיל בשבתות וחגים).
 

אם האירוע שלכם בשעות שאין מענה טכני, נא לתכן את בדיקות הציוד לשעות המענה הנ"ל, מומלץ מאד לנסות לעבוד עם המכונות טרם האירוע, בנחת רוח.
בעת קבלת הציוד אנא וודאו כי קיבלתם הסבר לתפעול המכונות בכתב ו/או בעל פה, בכל מקרה על כל מכונה יש ברקוד עם קישור לדף ההוראות המתאים.

אמצעי תשלום:

מזומן, העברות בנקאיות, שיקים בכפוף לאישור ישראכרט צ'ק וכרטיסי אשראי למעט דיינרס.

תשלום מלא הינו תשלום כל הסכום הנקוב בהצעת המחיר ו/או בהזמנה מאושרת, במידה וללקוח חוב קודם ובוצע תשלום עבור הזמנה חדשה, התשלום הנ"ל יכסה קודם לכן את החוב הקודם ולא ייחשב כתשלום מלא עבור הזמנה חדשה ולא יחייב את החברה לגבי הזמנה זו.

מובהר כי שיק ייחשב כתשלום מלא רק לאחר פירעונו בפעל והעברה בנקאית תחשב כתשלום מלא רק  לאחר שנקלטה בפעל בחשבון הבנק של החברה.

 

תנאי תשלום:

תנאי התשלום הם מזומן בלבד בעת ביצוע הזמנה, החברה לא נותנת אשראי מכל סוג שהוא אלא אם נכתב אחרת במפורש בהצעה המחיר ו/או בהזמנה ו/או בחשבונית עסקה ו/או בחשבונית מס ו/או בתעודת משלוח ששלחה החברה ללקוח.

ביצוע הזמנה:

על מנת להזמין אירוע ו/או ציוד להשכרה הנך נדרש לאשר את הצעת המחיר בדוא"ל חוזר - ללא סייגים ולבצע תשלום מלא, אישור הזמנה ללא תשלום מלא לא יחייב את החברה ולא ישריין אירוע ו/או ציודים.

נא לא לאשר הצעת מחיר באף מדיה אחרת מלבד דוא"ל – האישור עלול לא להתקבל בזמן.  

לאחר שהחזרת הצעת מחיר מאושרת החברה תבדוק את זמינות המלאי ותאשר לך את ההזמנה בכך שתשלח לך חשבון עסקה.

בכפוף לתקנון זה, החברה מחויבת להצעת מחיר מאושרת ו/או להזמנה מאושרת ו/או לקיום חלקה בעסקה רק אם בוצע תשלום מלא בגינה, במקרה של תשלום בהמחאה, 3 ימי עסקים לאחר פירעונה בפעל, כל אישור הזמנה ללא תשלום לא יחייב את החברה וביצוע ההזמנה יהיה בהתאם לשיקול דעת החברה בלבד.

הנכם נדרשים לקרוא היטב את הצעת המחיר ולשים לב טוב לתאריכים ולשעות, באם תאשרו הצעת מחיר בה נרשמו פרטים שגויים, מלא האחריות עליכם ודינה יהיה כביטול השכרת ציוד ו/או אירוע ביום האירוע.

החברה מחויבת רק להצעת מחיר כתובה, ששולמה ואושרה ע"י הלקוח בהתאם לנוהל המפורט לעיל, (שולמה וקיבלה אישור מהחברה לדוג' חשבון עסקה ו/או חשבונית מס קבלה), כל שיחת טלפון מנציגי החברה שעניינה שינוי הצעת מחיר כתובה, שלא קיבלה גושפנקא בכתב (לדוג' הצעת מחיר מתוקנת) לא תחייב את החברה בשום אופן.

אם תבקשו לשנות פרט בהצעת מחיר מאושרת, בחשבון עסקה, בחשבונית מס ו/או בתעודת משלוח, אנא דאגו לקבל זאת בכתב, בקשות מיוחדות ותיקונים בעל פה פשוט לא יבוצעו.

ט.ל.ח - במקרה של טעות החברה רשאית לחזור בה מטעותה בכל שלב ולא לספק הזמנה, לא לבצע שירות, לא להשכיר ציוד, לא לבצע משלוח ו/או איסוף ולא לבצע אירוע שהצעת המחיר ו/או ההזמנה בגינו ניתנה, לפי שיקול דעת החברה בטעות ו/או המחיר שבה ניתן בטעות ו/או אינו משקף את מחיר השוק ו/או ניתנה במחיר הפסד מכל סיבה שהיא למעט תרומות לגופים שאושרו ע"י החברה כמו האגודה למען החייל, האגודה למלחמה בסרטן וכד', במקרה כאמור לא תהיה לך כל דרישה ו/או טענה כלפי החברה, עובדיה, מנהליה, מחזיקי המניות ו/או קבלנים חיצוניים העובדים עבור החברה. במידה ובוצע תשלום עבור הצעת מחיר ו/או הזמנה ו/או חשבונית שניתנה בטעות כאמור לעיל, יוחזר הכסף למזמין באותה הדרך שבה שילם או בכל דרך שהחברה תבחר.

​השכרת ציוד:

שאתם מזמינים מאיתנו ציוד להשכרה, אנחנו דואגים שהוא יהיה במצב טוב, מכינים אותו עבורכם ועורכים לו בדיקה מקיפה וניקוי יסודי הדורשים זמן ומאמץ, על כן ביטולים הסמוכים למועד ההשכרה כרוכים בעלות כמפורט להלן במדיניות הביטולים.

בהשכרת ציוד נבקש מכם לחברו לתשתית מתאימה (לדוג' מים ו/או חשמל) לבדוק אותו ולהתאמן בהפעלתו זמן סביר לפני האירוע, במהלך האירוע סביר להניח שתהיו עסוקים ויהיה קשה מאד להסביר לכם לתפעל ציוד.

​אי שימוש בציוד שהושכר או חלק ממנו מכל סיבה שהיא לרבות כח עליון אינו פוטר אותך הלקוח מתשלום מלא לחברה ולא יהווה עילה לבקשת החזר כספי, ככל ושולם לרבות על משלוח ו/או איסוף.

לא תוכלו לקבל החזר כספי עבור מכונה שסופקה תקינה ולאחר בדיקה אושרה כי חזרה תקינה גם אם לא הצלחת לתפעל אותה באירוע, מכל סיבה שהיא, כמובן שצוות התמיכה לשרותך יעשה כל שביכולתו לסייע לך.

השכרת הציוד הינה ליום אירוע אחד, במידה והשכרת את הציוד ליותר מיום אחד נבקשך לציין זאת בהזמנה, לקוח שיזמין ציוד ליום אחד אך ישתמש בו יותר מיום אחד, יישלם לחברה על כל יום שימוש את המחיר שהתחייב לשלם עבור יום השכירות הראשון כפול מספר ימי השימוש או האירוע.

אתם מתחייבים להחזיר ציוד נקי, דמי השימוש במכונות אינם כוללים את ניקוי המכונות, ציוד שיוחזר מלוכלך יחויב בעלות ניקיון של 90 ₪ לכל מכונה שהוחזרה מלוכלכת.

במידה ובחרתם לאסוף ו/או להחזיר את הציוד בעצמכם אנא וודאו כי אמצעי התחבורה שתבחרו יתאים לגודל ולכמות הציוד, במידה ותגיעו לאסוף ציוד ולא תאספו אותו בגלל שהוא לא נכנס ברכב ו/או בנגרר הדבר יחדש כאילו ביטלתם את העסקה באותו היום.

 

במידה ותבקשו להשכיר ציוד נילווה (לדוג' כבלים מאריכים, ג'ק הרמה ו/או כד מידה + מטרף) אנא ציינו זאת במפורש ללקוח במעמד ההזמנה וודאו כי בקשתכם נרשמה בהצעת המחיר, רק הציוד שרשום בהצעת המחיר יסופק ע"י המחסן.

 

אישור להצעת מחיר להזמנת ציוד שיגיע לאחר השעה 13:00 יטופל ביום העסקים הבא, לא ניתן לאסוף ו/או להחזיר ציוד בזמן שהמשרד סגור.

מסירת ציוד ללקוח בימים א'-ה' בין השעות 13:00-17:00 | קבלת ציוד חזרה בין השעות 09:00-11:00, ביום ו' וערבי חג בין השעות  09:00-11:00.

מובהר כי ציוד שלא יוחזר במועד ו/או יוחזר לאחר שעות אלו יחייב אותך הלקוח ביום שכירות מלא.


מהמה דוכני מזון בע"מ לא משכירה רכבים, השכרת רכבים ו/או נגררים נעשית באמצעות צד ג'.

משלוחים ואיסופים:

בתקנון זה, משלוח הכוונה משלוח ו/או איסוף של ציוד המוזמן מחברתנו.

אספקת המוצרים תתבצע בהתאם לתנאים המופיעים בעמוד הפריט של המוצר/ציוד, זמני אספקת המוצרים מצוינים בדף המוצר, כוללים את חישובם של ימי עסקים (ימי א' עד ה',  משעה 09:00 עד 17:00 ולא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג) ולא כוללים תוספת סבלות ו/או איסוף מסובך ו/או איסוף לילה.

לחלק מהמוצרים ישנה אפשרות של משלוח אקספרס תמורת תשלום נוסף ובהתאם לתקנון משלוח אקספרס המצוין בדף המוצר הספציפי ו/או בהצעת מחיר ייעודית.

משלוח או איסוף המוצרים יכול להיעשות ע"י מונית, שירות שליחים או שירות המשלוחים של מהמה - דוכני מזון.

עליך הלקוח לדאוג כי תהייה גישה מסודרת למשאית בגובה 3.5 מטר במשקל 7.5 טון עד למקום הפריקה/העמסה, ללא מכשולים לא בגובה (כגון שילוט ו/או גרילנדות) ולא ברוחב.

עליך הלקוח לקבל את השליח וללוות אותו במהלך כל המשלוח / האיסוף עליך לשים לב לדרך אותה אמור לעבור השליח ולהזהיר אותו בגין מכשולים ו/או נזקים שעלולים לקרות בדרך ואו כל בעיה שיכולה להיות לדוג' ריצוף עדין (או פרקט עדין) ולדאוג שהדרך אותה אמור לעבור השליח תהיה מותאמת לעגלות משא (לדוג' על פרקט עדין לפרוס שטיח או פלטות עץ) ולוודא שהדרך פנויה ממכשולים ו/או חפצים עדינים שעלולים להינזק.

במידה ובדרך אותה אמור לעבור השליח יש מכשולים ו/או ריצוף עדין ו/או פרקט עדין ו/או כל משטח עדין אחר שיכול להגרם לו נזק כתוצאה ממעבר עגלות משא עליו ו/או כל עגלה אחרת בה אנו משתמשים למשלוחים נבקשך לציין זאת במפורש לצוות המשרד בזמן מתן הצעת מחיר כדי שנוכל להתייחס לך בכובד ראש ולבחון האם אנחנו מעוניינים ו/או מסוגלים לבצע את המשלוח כאמור ו/או ללמוד איך להיערך בהתאם למשלוח / איסוף כאמור.

אם במהלך משלוח / איסוף אתה רואה שנגרם ו/או עלול להגרם נזק כלשהו הן לחפצים והן לריצוף ו/או שטיח ו/או פרקט נבקשך לעצור במיידית את השליח ולא לאפשר לו להמשיך במשלוח ולעדכן את החברה במידית בטלפון.

בכל מקרה בו נגרם ללקוח נזק לחפצים ו/או למשטח ו/או לריצוף ו/או לפרקט ו/או לשטיח כתוצאה ממשלוח / איסוף שלא ניתנו בו מראש דגשים מיוחדים - כאלו שנרשמו בהצעת המחיר, אתה הלקוח תהיה באופן בלעדי אחראי להם.

איסוף עצמי:

יש אפשרות לאיסוף עצמי לרוב המוצרים, כתובת האיסוף היא הרימונים 37 רינתיה בימים א'-ה' בין השעות 11:00-14:00, איסוף ציוד מוקדם יותר אפשרי רק בתאום מראש מול המשרד ולאחר קבלת אישור בכתב על כך, עליך לציין זאת בביצוע תהליך ההזמנה.

 

האחריות על הציוד בשינוע עצמי:

אם תבקשו לאסוף ציוד ו/או להחזירו בעצמכם, דעו לכם שכל האחריות על כל הציודים בזמן ההובלה היא שלך - הלקוח בלבד.

כל נזק ו/או שינוי לרעה שיקרה למוצר תוך כדי שינועו על ידך (לרבות משלוח/ איסוף וכד...) יחולו במלואם עליך - הלקוח.

חשוב לציין כי שינוע באמצעות נגרר עלול לגרום נזק לציוד, הן כתוצאה מקפיצות שנגרמות ע"י הנגרר והן בגלל צורת העמסה ו/או קשירת הציוד, אנא קחו זאת בחשבון במידה ותבקשו לשנע ציוד באמצעות נגרר.

ציוד שנבדק ונמצא תקין במחסן החברה ויוחזר על ידך תקול, חזקה עליך הלקוח שאתה גרמת לקלקול, הן בגלל ההובלה ו/או בגלל צורת השימוש בו.

יש לתאם את האיסוף מראש ולהצטייד בת.ז. או רישיון נהיגה כתנאי למסירה ולחתום על תעודת משלוח, במידה ותבחר לשלוח שליח מטעמך שיאסוף את הציוד, יהיה עליו לחתום על תעודת המשלוח ולהזדהות באמצעות תעודה מזהה.

מובהר כי לא יימסרו ציודים בשום אופן ללקוח ו/או שליח מטעמו שלא יזדהו עם מסמך מזהה בתוקף (תעודת זהות, רישיון נהיגה ו/או דרכון) ולא יחתמו על תעודת משלוח מתאימה, במקרה כאמור לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה כנגד החברה בגין כך ובגין אי הציוד שלא סופק ודינו יהיה כדין ביטול על ידך הלקוח באותו היום.

במידה והזמנת משלוח ו/או איסוף ציוד, שעות אספקת ציוד במשלוח הוא בימים א'-ה' בין השעות 09:00 עד 17:00 ובימי ו' בין השעות 09:00 עד 12:00, מעבר לשעות אלו יידרש תאום ותוספת בגין משלוח בשעות חריגות.

דמי המשלוח אינם כוללים חיוב בגין הובלה חריגה, כגון, הובלה מעבר ל-10 מטר ממקום הורדת הציוד, הובלה במדרגות לקומות שלא ניתן לבצעה באמצעות מעלית, סבלות, או הובלה הדורשת כוח אדם מיוחד בגלל תנאי דרך קשים (לדוג' דשא, חצץ חול ים) ו/או אמצעים מיוחדים ו/או הובלה הדורשת 2 אנשים. לקבלת הצעת מחיר לעלות התוספת ניתן לפנות ישירות לשירות לקוחות בטלפון 03-9448080.

המשלוח יתבצע ע"י שליח אחד, הלקוח מתחייב לדאוג לחנייה במקום ו/או לשאת בדמי החנייה במלואם, הלקוח מתחייב לדאוג לגישה מתאימה לפריקת/העמסת הציוד ממשאיות 7.5 טון בגובה 3.5 מטר, המשלוח לא כולל סבלות, מדרגות, מכשולים הדורשים הרמה ו/או שינוע מסובך ו/או מעבר בדרך עפר ו/או חצץ ו/או דשא ו/או חול ים ו/או כל משטח בו גלגלי העגלות לא עוברים בצורה חלקה.

במידה ובמקום הפריקה ו/או במקום האירוע יהיו מכשולים ו/או צורך לשנע ציוד במדרגות ו/או בכביש עפר ו/או דרך חצץ ו/או דרך דשא ו/או דרך מכשולים שלא הוזמנו מראש ותומחרו בנפרד, רשאי השליח על פי שיקול דעתו בלבד לא לספק את המשלוח, במקרה כאמור לא יוחזרו דמי המשלוח ולא יהיו לך כל טענה ו/או דרישה כנגד החברה בגין כך ובגין אי הציוד שלא סופק ודינו יהיה כדין ביטול על ידך הלקוח באותו היום.

השליח ימתין עד 15 דקות, לאחר מכן השליח יעזוב את המקום מבלי לפרוק את הציוד, במקרה כאמור לא יוחזרו דמי המשלוח ולא יהיו לך כל טענה ו/או דרישה כנגד החברה בגין כך ובגין אי הציוד שלא סופק ודינו יהיה כדין ביטול על ידך הלקוח באותו היום.

תוכל לבקש מהלקוח להמתין מעבר ל-15 דקות, המתנה כאמור כרוכה בתשלום של 10 ₪ + מע"מ לכל דקת המתנה עד למועד תחילת הפריקה בפעל, הזמנים יתועדו במשלוח הודעות למשרדי החברה ואתה מסכים לכך שהם יהוו ראיה.

דמי המשלוח לא יוחזרו ללקוח באם לא בוצע משלוח בגלל מכשולים כמפורט להלן, עיכוב השליח, חוסר מקום חניה ו/או אי יכולת פריקה של המשאית לרבות בגלל מכשולים כולל מדרגות ו/או סבלות שנדרשה ולא הוזמנה מראש ע"י הלקוח.

בכל שינוע או הזזת ציוד כבד שהושכר מאיתנו, עליכם לנקוט משנה זהירות, כמפורט בהרחבה בחוברת הבטיחות ובהוראות ההפעלה שניתנו לכם בעת קבלת הציוד, בכל ספק או אי הבנה אנא התקשרו לקבל הסבר נוסף, בטיחות היא מעל הכל, אנא אל תזלזלו בה ואל תעשו קיצורי דרך שעלולים לסכן אתכם.

הסבר לגבי מבצע 3 מכונות ב-600 ש"ח + מע"מ

אנו מאפשרים ללקוחות פרטיים ועסקיים, לבחור 3 מכונות שונות המשתתפות במבצע (דוג' פופקורן, ברד ושערות סבתא) ולשלם רק 600 ש"ח + מע"מ במקום מחיר השכירות הרגיל שלהם שמחושב לפי מחיר שכירות כל מכונה בנפרד ולרוב עולה על 600 ש"ח + מע"מ, במבצע הזה הלקוח מקבל מחיר מופחת כשהוא שוכר 3 מכונות, המשקף מחיר מכונה של 200 ₪ + מע"מ.

אין כפל מבצעים, לקוח אחד יכול להנות מהמבצע רק פעם אחת בכל אירוע ולקחת רק 3 מכונות, פיצול עסקאות על מנת לקבל את המכונות פעמיים במבצע אסור.

הבהרה - המבצע מתייחס ל-3 מכונות שונות ולא ל-3 מכונות מאותו הסוג!, כמו כן לא כל המכונות משתתפות במבצע, מכונה המשתתפת במבצע מסומנת, בין היתר, "משתתף במבצע 3 מכונות ב-600 ש"ח + מע"מ". המבצע לא תקף בחגים ומועדי ישראל וב-5 ימים הסמוכים להם (5 ימים לפני ו-5 ימים אחרי), לבירור תוקף המבצע במועד מדויק תוכלו לפנות בשעות הפעילות לנציג שירות בטלפון 03-9448080 ולקבל הצעת מחיר שתפרט במדויק עלויות.

​​תמונות המכונות:

​התמונות באתר הנם להמחשה בלבד, ייתכן כי מוצר שתקבלו יהיה שונה במעט ויזואלית מהמוצר שבתמונה עקב אילוצי מלאי ו/או תקינות טכנית אך בעל תכונות טכניות זהות, מובהר כי ייתכן כי ויהיה על הציוד מכות קלות ו/או שריטות מכיוון שמדובר בציוד משומש.

אספקת ציוד חליפי:

​מובהר כי באם תזמין מכונה שמכל סיבה שהיא לא תהיה זמינה לאספקה במועד אותו ביקשת, תוכל החברה לספק מכונה חליפית עם ביצועים דומים או טובים יותר ובכל מקרה שלא יפחתו מהמכונה אותה הזמנת.

אי אספקה:

​במידה והחברה, מכל סיבה שהיא לא תוכל לספק ציוד שהוזמן, כולו או חלקו, בין אם ניזקו במחסן ו/או במשלוח טרם האספקה ו/או בזמן המשלוח עצמו, הלקוח מסכים כי יוחזר לו החלק היחסי ששילם עבור הציודים ו/או המוצרים שלא סופקו בלבד, הלקוח פּוֹטֵר את החברה מכל אחריות מעבר לכך לרבות נזק ישיר ו/או עקיף שייגרם לו בגין אי אספקת הציודים, הלקוח מסכים כי לא יהיו לו כל דרישה ו/או טענה מהחברה ו/או עובדיה ו/או מנהליה מעבר להחזר הכספי מעבר לעלות ששילם עבור הציודים שלא סופקו.

למען הזהירות, ציוד קריטי לאירוע מומלץ להזמין בכמות גדולה יותר וזמן רב יותר לפני האירוע כך שאפשר יהיה להתארגן ולתת מענה בזמן תקלה לרבות כזו שלא מאפשרת אספקה (לדוג' תאונת דרכים בזמן שינוע ציודים במשלוח, דוג' נוספת מחסום משטרתי ו/או צבאי שלא מאפשר נסיעה).

​impact label 

הציודים המושכרים לך מוגנים באמצעות תווית פגיעה - מדבקת סימון המכילה כמוסה המשנה את צבעה כאשר קיבלה זעזוע מעבר למותר, כאשר בוצע זעזוע כאמור, לדוג' באם מכונה נפלה על הרצפה, הכמוסה תשנה את צבעה לאדום וזו אינדיקציה שהמכונה ספגה זעזוע מעבר למותר, במקרה כאמור המכונה תישלח לבדיקת מעבדה ותחייב אותך הלקוח בעלות בדיקה ש ל380 ש"ח + מע"מ גם אם לא נגרם כל נזק למכונה, כמובן כל נזק שייגרם למכונה באחריותך המלאה ועלות התיקון תושת עליך במלואה לרבות עליות נלוות כגון שינוע מכונה למעבדה.

חובה עליך הלקוח לוודא כי כאשר אתה מקבל מכונה לחזקתך מדבקת הפגיעה שלמה ולא מראה סימון נזק/זעזוע, מובהר אי בדיקתך כאמור לא יהווה עילה לטענות בעת ההחזרה.

​דגשים חשובים בהשכרת ציוד:

​1. אתה תקבל הסבר מפורט בעל פה וחוברת הפעלה בכתב לתפעול המכונות והוראות בטיחות, לאחר שתבין את ההסבר לרבות תצרוכת החשמל, ותמצא את כל המכונות תקינות ומתאימות לצרכיך, תתבקש לאשר בחתימתך כי קיבלת את כל המכונות לחזקתך.

2. השכרת ציוד לחודש או חלק ממנו, השכירות תתחדש באופן אוטומטי אלא אם תודיע לחברה עד 3 ימי עסקים טרם החל החודש הנוסף כי ברצונך לא להאריך את השכירות, מובהר בזאת כי השארת ציוד בחזקתך (הלקוח), גם ללא שימוש, יהווה אישור ואסמכתא לכך שאתה מעוניין בהמשך השכירות.

​3. בגין איחור בהחזרת ציוד/מכונה מכל סיבה, תשלם את דמי השכירות המלאים לכל מכונה לכל יום איחור או חלק ממנו.

​4. בזמן שהציוד אצלך, אתה (הלקוח) אחראי עליו באופן מלא ומוחלט מרגע הגעתו ועד לאיסופו.

 

עליך לקחת בחשבון כי משלוחים ואיסופים הם עניין דינאמי שתלויים בהמון משתנים, ייתכנו איחורים באספקה ו/או באיסוף, לעיתים גם של כמה שעות (לדוג' במקרה תאונה או פציעה של הנהג) או כמה ימים לדוג' במקרה של חסימת כבישים, על כן אם הזמנת סחורה שדורשת קירור ו/או הקפאה עליך להזמין את הציוד (מקררים/מקפיאים) לפחות יום קודם לכן למנוע מצב של נזק לסחורה כתוצאה מאיחור באספקה.

 

אם האיסוף, מכל סיבה שהיא, יתאחר, האחריות על הציוד עליך (הלקוח) עד לאיסופו בפעל ע"י נציג החברה, חוסרים ו/או נזקים ו/או אובדן חלקים ו/או קלקול ו/או שבר במכונות ו/או באביזרים הנלווים מכל מין וסוג שהוא יהיו באחריותך בלבד.

בדגש נוסף - נבקש ממך להיערך ולקחת בחשבון כי התנועה בכבישי הארץ קשה מאד, הכבישים צפופים ועמוסים ולעיתים יש סגירות כבישים הגורמים לעומסי יתר גדולים מאד, על כן נבקש מכם לקחת בחשבון כי ייתכנו איחורים באספקה ו/או באיסוף של עד כמה שעות מהמועד שנקבע, או כמה ימים לדוג' במקרה של חסימת כבישים, באם הזמנתם ציוד לשמירת מזון (לדוג' מקררים ו/או מקפיאים) אנא הזמינו את הציוד יום קודם או מספר שעות קודם על מנת למנוע מצב בו האוכל מגיע והציוד מתעכב, לחברה שום אחריות לתכולה שתבקשו לשמור במקררים ו/או במקפיאים, במקרה תקלה במקרר ו/או מקפיא החברה תהא אחראית רק לערך השכרת הציוד ששולם בפעל, כמפורט בהרחבה בתקנון זה.

5. במידה ותחזיר מכונה עם חלקים חסרים ו/או מקולקלים ו/או שבורים מוסכם בזאת ש- מהמה, בנוסף לדמי השכירות בהתאם להסכם ההתקשרות, תתקן ו/או תרכוש את  החלקים החסרים במידי על מנת לא לפגוע באפשרות להשכיר את המכונה בהקדם ואתה מתחייב לשלם את מלוא סכום התיקון ו/או החלקים החסרים בתוספת כל  ההוצאות הנלוות. רק מהמה תחליט היכן ומתי לתקן את המכונה ו/או מהיכן לרכוש חלפים.

​6. קריאת שווא - אתה תשלם ל- מהמה סך של 480 ₪ + מע"מ בגין הזמנת טכנאי למכונה תקולה שנמצאה תקינה או תופעלה לא נכון על ידך, מומלץ מאד לנסות לתפעל את המכונה זמן סביר של כמה שעות טרם האירוע בכדי לאפשר לנו להדריך אתכם במידה ותבקשו לא תחת לחץ האירוע.​

​7. במידה ותחזיר ציוד ו/או מכונה/ות לא תקינה/ות ו/או עם חלקים חסרים ו/או תאחר בהחזרת הציוד מעבר ל-7 ימים מהמועד ומהדרך שנקבעו בהסכם, ל-מהמה הזכות לסרב לקבל ממך מכונה לאחר 7 ימי איחור כאמור והנ"ל לא יגרע מחובתך לשלם ל-מהמה את הסכום הנ"ל כשהוא מצטרף לתשלום דמי שכירות + תשלום על האיחור בהתאם לדמי השכירות של הציוד, לכל מכונה לכל יום + מע"מ.

8. אי תשלום במועד בעסקת השכרת ציוד - אי תשלום במועד כפי שסוכם מהווה הפרה יסודית של הסכם ההשכרה ומאפשר לחברה לבטל אותו ולהגיע במיידית לאסוף את הציוד, במידה ותשכיר ציוד מהחברה לטווח ארוך או לטווח קצר ולא יבוצע תשלום בפעל כפי סוכם בהצעת המחיר המאושרת על ידך, החברה תוכל לבטל את העסקה במיידית, לבטל חד צדדית את הסכם ההשכרה במיידית ואתה מסכים כי החברה תוכל להגיע אליך לאסוף את הציוד בחזרה ואתה תישא בכל עלויות המשלוח וכן בעלות השכירות עד למועד האיסוף של המכונה בפעל וכן בכל עלות נוספת שתתלווה לביטול העסקה הנ"ל וכן לנזקים ישירים ו/או עקיפים שייגרמו לחברה מהעסקה הנ"ל, אתה מתחייב לאפשר לנציגי החברה לאסוף את הציוד בשלמותו כולל כל החלקים הנלווים אליו.

​9. הבהרה לגבי מכונה שהפסיקה לפעול במהלך אירוע - מובהר כי מדובר במכשירי חשמל, גם אם המכשיר נבדק בנוכחותך במחסן החברה ונמצא תקין, מכשירי חשמל מתקלקלים מידיי פעם בלי קשר לחברה ו/או אליך הלקוח, נכון זה ממש לא נעים שזה קורה דווקא לך באירוע, אך מקרים כאלו, למרות שהם נדירים מאד, יכולים לקרות, על כן במקרה כזה אנו ניתן לך לבחור מבין 2 אפשרויות: האחת לקבל החזר כספי על המכונה שלא עבדה, השנייה להגיע למחסן החברה ברחוב הרימנוים 37 רינתיה בשעות הפעילות ולהחליף את המכונה התקולה בתקינה, ככל שניתן ובהתאם לזמינות המלאי.

9.(א). הבהרה לגבי מכונה שהגיע ללקוח לא תקינה - מובהר כי מדובר במכשירי חשמל, גם אם המכשיר נבדק במחסן החברה ונמצא תקין, מכשירי חשמל מתקלקלים מידיי פעם בלי קשר לחברה ו/או אליך הלקוח, לעיתים בגלל השינוע עצמו, נכון זה ממש לא נעים שזה קורה דווקא לך באירוע, אך מקרים כאלו, למרות שהם נדירים מאד, יכולים לקרות, על כן במקרה כזה אנו ניתן לך לבחור מבין 2 אפשרויות: האחת לקבל החזר כספי על המכונה שלא עבדה, השנייה להגיע למחסן החברה ברחוב הרימנוים 37 רינתיה בשעות הפעילות ולהחליף את המכונה התקולה בתקינה, ככל שניתן ובהתאם לזמינות המלאי.

​10. מובהר כי אספקת ציודים - כולם או חלקם ו/או אירוע מותנה בעמידת הלקוח בכלל התנאים להלן לרבות התנאים המיוחדים כפי שפורטו בהצעת המחיר לרבות אי מכשולים (כולל חול, כורכר, מדרגות וכל מכשול אחר המונע מהחברה לספק את הציוד), בכל מקרה בו החברה לא תוכל לספק את הציודים ו/או לקיים אירוע בגלל מידע חסר/שגוי שמסר הלקוח לגבי מקום האירוע האחריות בגין אי האספקה תהיה במלואה על הלקוח ואי האספקה כאמור לא ייגרע מחובתו לשלם על ההזמנה במלואה לרבות על המשלוח.

11. לפני כל אירוע אליו תבקשו להשכיר ציוד מומלץ לוודא את כמות המשתתפים באירוע, מזג האוויר, נקודות חשמל באזור, אזורי סכנה ועוד כי בסופו של דבר הצלחת האירוע שלכם ושמירה על בטיחות תלויה גם בהיגיון הבריא שלכם, אנא עדכנו אותנו מראש בכל בעיה שעלולה להיות כדי שנוכל לסייע לכם לעבור את האירוע בהצלחה.

12. לגבי אוהלים/גזיבו והצללות - מובהר כי אלו מבנים זמניים בלבד, הלקוח בעצמו ייבחר את המיקום להקמה על אחריותו הבלעדית, יש לנקוט משנה זהירות בתנאי מזג אוויר קשים כגון רוחות ו/או סערות, בכל מקרה ללקוח לא תהיינה טענות כלפי החברה בגין נזקי טבע ופגעי מזג אוויר, גם במקרה ולא בוצע שימוש באוהל / גזיבו מכל סיבה שהיא לרבות פגעי מזג אוויר מוסכם כי הלקוח לא יקבל החזר כספי ו/או פיצוי כלשהו מהחברה, על הלקוח לקחת בחשבון כי בכל מקרה לחברה לא תהיה אחריות על נזקי טבע ופגעי מזג אוויר ולהערך בהתאם.

תשתיות מים חשמל וביוב:

13. חיבורי מים, חשמל וביוב לציודים שהושכרו הינם באחריותו המלאה והבלעדית של הלקוח.

אחריות ושיפוי בהשכרת ציוד (לנזק ישיר ועקיף לרבות נזק לצד ג'):

14. החברה ו/או עובדיה ו/או מנהליה ו/או ספקיה לא יישאו בכל אחריות כלפיך לרבות לנזק ישיר ו/או נזק עקיף לא בגין השכרת ציוד, לא בגין אי אספקת מכונות כולם ו/או חלקן ולא בכלל. בכל במקרה האחריות המקסימלית המוסכמת בין הצדדים לא תהא מעבר לתשלום  בפעל ששילמת לחברה בעסקה האחרונה שלגביה קיימת מחלוקת.

​15. אתה תשפה את החברה עובדיה, מנהליה, בעלי מניותיה או מי מטעמם בגין כל נזק, הפסד, אבדן רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם - ובכלל זה שכ"ט עו"ד והוצאות משפט - עקב הפרת הוראה מהוראות תקנון שימוש זה או כל זכות צד ג'.

​16. חשוב להבהיר כי החברה לא אחראית במקרים בהם נגרם נזק למכונה מקצר חשמלי במערכת החשמל של הלקוח (נפוץ בעיקר בשימוש בגנרטורים), שרפה, נזק פיזי, שבר נזקים כל אלו באחריות הלקוח בלבד, החלפת מכונה במקרה כאמור תחייב את הלקוח גם בשכירות מכונה חליפית וגם בעלות התיקון של הנזק וגם בעלות משלוח ו/או איסוף ככל שידרשו.

17. אתה הלקוח תהיה אחראי לכל נזק שייגרם מהציוד לצד ג' הן ברכוש והן בנפש (לדוג' מקרר נפל על רכב) ותשפה ותפצה את החברה בכל תביעה לתשלום נזק כאמור שיושת עליה.

17(א). אתה הלקוח תהיה אחראי באופן בלעדי ומלא לכל נזק שייגרם במהלך ההובלה והשינוע של הציודים באם לא תלווה את צוות השינוע מהכביש הציבורי למקום הפריקה/העמסה ותנחה אותם על אפשרויות לנזק במהלך הדרך לתוך מתחם האירוע.

תנאים כללים לאירועים:

18. לפני כל אירוע בו תזמינו קייטרינג, דוכני מזון מומלץ לוודא את כמות המשתתפים באירוע, מזג האוויר, נקודות חשמל באזור, אזורי סכנה ועוד כי בסופו של דבר הצלחת האירוע שלכם ושמירה על בטיחות תלויה גם בהיגיון הבריא שלכם, אנא עדכנו אותנו מראש בכל בעיה שעלולה להיות כדי שנוכל לסייע לכם לעבור את האירוע בהצלחה.

אתה הלקוח תראה לצוות דוכני המזון היכן למקם את המטבח ושאר דוכני ההגשה לאירוע תוך כדי שאתה לוקח בחשבון כי סביבת עבודה של מטבח עלולה להיות מלכלכת ועלולות ליפול שאריות מזון ואף לנזול שמן ממכשירי הטיגון, מהמה דוכני מזון וצוות הקייטרינג לא יהיה אחראי לנזילות שמן כאמור, לא לנקות אותם ולא לנזקים שהם יכולים לעשות, נבקשך לקחת זאת בחשבון בטרם תמקם את צוות דוכני המזון בכלל וצוות המטבח בעיקר.

הציוד למטבח הינו ציוד תעשייתי כבד, נבקשך לשים לב לעובדה זו בעת מיקום הצוות, אתה הלקוח מתבקש למנוע מצוות מהמה דוכני המזון לעבור ו/או לעבוד במקומות מסוכנים, רגישים ו/או עם פוטנציאל לנזק, שככל ויהיה, יהיה באחריותך, הלקוח, לדוג' שריטות בפרקט יקר - נבקשך לדאוג לכסות אותו, דוג' נוספת טיגון בסביבת משטחים רגישים ו/או יקרים.

אתה הלקוח תדאג למקם את צוות המטבח ודוכני המזון, חשוב שתהיה גישה מסודרת לפריקה בטוחה תקנית למשאית במשקל 7.5 טון בגובה 3.5 מטר, חשוב שלא יהיו מכשולים ממקום הפריקה עד מקום בניית המטבח ו/או דוכני המזון להגשה, הציוד כבד מאד ומגיע על עגלות, אין צוות במקום יכולת להתגבר על מכשולים כאמור כגון חול, דשא, אבנים, מדרגות, מסדרונות צרים מתחת ל 80 ס"מ ודלתות צרות מ- 70 ס"מ.

במידה וצוות דוכני המזון יגיע לאירוע ויהיו במקום מכשולים כאלו שלא יאפשרו פריקה מסודרת ובטוחה של הציוד ופריסתו בנקודת היעד, אתה הלקוח תוכל לבחור האם למקם את צוות דוכני המזון במקום אחר בו אפשר לפרוק ולעבוד או לבטל את האירוע, דין ביטול כאמור יהיה דין ביטול פחות מ-24 שעות לפני אירוע ויחייב אותך הלקוח בתשלום מלא.

19. בהזמנת דוכני מזון ו/או קייטרינג - מובהר כי הלקוח צריך לספק תשתית מים, חשמל וביוב מתאימים, אספקת תשתיות אלו יהיו באחריות הלקוח בלבד, במידה ואין תשתיות כאלו במקום יוכל הלקוח לבקש הצעת מחיר להקמת תשתית כאמור - הקמת תשתיות מים, חשמל וביוב כרוכות בתשלום נוסף ולא תמיד ניתן לספק אותם.

20. אירוע כולל הגשת מזון עד 2.5 שעות, משעת תחילת ההגשה המוזמנת, שינוי בשעת התחלת הגשה בזמן האירוע יבוא על חשבון זמן ההגשה המוזמן ולא יאריך אותו, הארכה כאמור תחויב בתשלום בהתאם להצעה שתישלח ללקוח.

21. אורח למניין האורחים ייחשב כל אדם הנמצא בשטח האירוע ואשר יש לו גישה לאוכל ו/או לבופה (גם אם אינו ברשימת האורחים לדוג': מאבטחים, צלמים, תקליטן, אנשי צוות והפקה, נהגים, הורים שבאים לאסוף ילדים מאירוע ונשארים לאכול וכד...), באחריותך המזמין לוודא כי מי שאינו אורח לא ייגש לשולחנות האוכל ולא יתערבב עם האורחים או לחילופין להוסיפם לרשימת האורחים.

​אחריות ושיפוי (לנזק ישיר ועקיף לרבות נזק לצד ג'):

22. הלקוח מתחייב שיהיה ביטוח בתוקף לזמן האירוע (לרבות לזמן הקמות והפירוק) הן לנזקי גוף במינימום כיסוי של 2,000,000 ₪ ולנזקי רכוש במינימום כיסוי של 1,000,000 ₪.

23. החברה אינה מתחייבת לכיסוי ביטוחי מכל סוג שהוא, החברה יכולה לספק אישור קיום ביטוח ו/או להזמין כיסוי ביטוחי לאירוע בתוספת תשלום בהתאם להצעת מחיר שתישלח, קיום ביטוח כאמור מותנה באישור ההצעה וביצוע תשלום מלא כאמור, מובהר כי הזמנת אישור קיום ביטוח ו/או ביטוח לאירוע לוקחים זמן (לרוב 7 ימי עסקים) מכיוון שהם תלויים בחתם של חברת הביטוח ובביצוע תשלום על כן ממולץ לבצע הזמנה של ביטוח כאמור מעל 7 ימי עסקים לפני מועד האירוע.

​24. החברה ו/או עובדיה ו/או מנהליה ו/או ספקיה לא יישאו בכל אחריות לנזק ישיר ו/או נזק עקיף כלפיך, כלפי אורחים ו/או ספקים אחרים באירוע, בכל במקרה של תאונה או נזק מכל סוג שהוא לרכוש ו/או לנפש.

מוסכם כי ככל ותושט אחריות על החברה היא תוגבל לסכום ששילמת בפעל לחברה בעסקה האחרונה שלגביה קיימת מחלוקת.

​25. חשוב להבהיר כי הלקוח אחראי בלעדית לנזקים לציודים ולמכונות מכל סיבה שהיא לרבות מקצר חשמלי במערכת החשמל של הלקוח שרפה, נזק פיזי שלא נגרם ע"י עובדי החברה עצמם, שברים, נזקים ו/או גניבת ציוד ממקום האירוע לרבות נזקים משמן ו/או מים שנגרמו מעבודת המטבח באירוע.

26. אתה תשפה את החברה עובדיה, מנהליה, בעלי מניותיה או מי מטעמם בגין כל נזק, הפסד, אבדן רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם - ובכלל זה שכ"ט עו"ד והוצאות משפט - עקב הפרת הוראה מהוראות תקנון שימוש זה או כל זכות צד ג'.

מדיניות ביטולים:


א. כל המזמין/רוכש מוצר או שירות מהחברה לרבות באתר meme.co.il  או me-me.co.il (להלן "מהמה - דוכני מזון") רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ("חוק הגנת הצרכן"). 

ב. להלן בקצרה כללי הביטול (כללי הביטול המלאים נמצאים בחוק הגנת הצרכן והם המחייבים): ניתן לבטל קניית שירות תוך 14 ימים מיום עשיית העסקה ובלבד שהביטול יעשה שלושה ימים (72 שעות), שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן, בעסקה מתמשכת (כהגדרתה בחוק הגנת הצרכן) - בין אם הוחל במתן השירות ובין אם לאו. 

ג. ביטול של עסקה ייעשה באמצעות פנייה בכתב בלבד ל: מהמה - דוכני מזון בלבד, באמצעות פקס מספר 03-944-80-82 או באמצעות דוא"ל לכתובת  בלבד, הפקסים והדואר האלקטרוני נקראים בימי העבודה הרגילים בלבד כמפורט להלן, ימי א'-ה' בין השעות 09:00 עד 13:00 בלבד, הודעה שתישלח לאחר שעות אלו, יקראו רק ביום העסקים הבא ולכן תיחשב כאילו הגיעה ביום העסקים הבא כאמור.

ד. תוצאות הביטול עקב פגם או אי התאמה:

במקרה של ביטול עקב פגם במוצר או אי התאמה בין המוצר או השירות לבין הפרטים אשר נמסרו לך בנוגע למוצר או השירות או עקב אי-אספקת הציוד או השירות במועד שנקבע לכך או הפרה אחרת של תנאי החוזה  ("אי התאמה"), תחזיר מהמה - דוכני מזון, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה שולם, תבטל את החיוב בשל העסקה תמסור לך עותק מהודעת ביטול החיוב כאמור ולא תגבה דמי ביטול כלשהם. אם קיבלתם את המוצר/ציוד במשלוח או אספתם עצמאית את המוצר ממחסני מהמה - דוכני מזון, עליכם להחזירו בעצמכם במידית ל- מהמה - דוכני מזון, ניתן להזמין שירות איסוף בתשלום ובכפוף לזמינות השליחים.

​ה. תוצאות הביטול שלא עקב פגם או אי התאמה:

בהשכרת ציוד: 

ביטול הזמנה מאושרת להשכרת ציוד, עד 7 ימים לפני מועד ההזמנה או המשלוח המוזמן, המוקדם מבינהם, יחייב את המזמין בדמי ביטול של 50% מההזמנה + מע"מ, במידה ונרכש ציוד ו/או מתכלים במיוחד עבור הזמנת הלקוח, במקרה ביטול כאמור, הלקוח יחויב ב90% מעלות ההזמנה + מע"מ.

ביטול הזמנה מאושרת להשכרת ציוד, עד 2 ימי עסקים לפני מועד ההזמנה או המשלוח המוזמן, המוקדם מבינהם, יחייב את המזמין בדמי ביטול של 70% מההזמנה + מע"מ, במידה ונרכש ציוד ו/או מתכלים במיוחד עבור הזמנת הלקוח, במקרה ביטול כאמור, הלקוח יחויב ב90% מעלות ההזמנה + מע"מ.

ביטול הזמנה מאושרת להשכרת ציוד יום עסקים או 24 שעות לפני מועד ההזמנה או המשלוח המוזמן יחייב את המזמין בדמי ביטול של 90% מההזמנה + מע"מ.

ביטול הזמנה מאושרת להשכרת ציוד ביום האירוע או המשלוח המוזמן יחייב את המזמין בדמי ביטול של 90% מההזמנה + מע"מ.

מהמה - דוכני מזון, תחזיר בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול את הסכום ששילם הלקוח בפעל פחות דמי הביטול, היה והלקוח לא שילם עבור השירות יומצא לו חיוב מתאים וכרטיס האשראי שהושאר לביטחון יחויב, במידה ולא הושאר כרטיס אשראי ו/או כרטיס האשראי יסורב, יועבר החיוב להמשך גבייה. היה והמוצר הגיע לביתכם וברצונכם להשתמש בשירותי האיסוף של מהמה - דוכני מזון, תשלמו דמי החזרה (משלוח) בנוסף לדמי הביטול, בהתאם להצעת מחיר מתאימה שתישלח אליכם.

בהזמנת שירותי הסעדה, לרבות קייטרינג ו/או דוכני מזון:

​ביטול שלא מכוח עליון, עד 14 ימים לפני האירוע, יחייבו את המזמין ב 30% מההזמנה כפיצוי מוסכם.

ביטול שלא מכוח עליון, עד 7 ימים לפני האירוע, יחייבו את המזמין ב 50% מההזמנה כפיצוי מוסכם.

ביטול שלא מכוח עליון, עד שלושה ימי עסקים לפני מועד האירוע, יחייבו את המזמין ב 70% מההזמנה כפיצוי מוסכם.

ביטול שלא מכוח עליון עד יום עסקים או 24 שעות, לפני מועד האירוע יחייבו את המזמין ב 90% מההזמנה כפיצוי מוסכם.

ביטול שלא מכוח עליון, ביום האירוע, יחייבו את המזמין ב 90% מההזמנה כפיצוי מוסכם.

מהמה - דוכני מזון, תחזיר בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול את הסכום ששילם הלקוח בפעל פחות דמי הביטול, היה והלקוח לא שילם עבור השירות יומצא לו חיוב מתאים וכרטיס האשראי שהושאר לביטחון יחויב, במידה ולא הושאר כרטיס אשראי ו/או כרטיס האשראי יסורב, יועבר החיוב להמשך גבייה.

ו. מבלי לגרוע מהאמור בסעיפים ד' ו-ה' לעיל, במקרה שהעסקה שבוטלה בהתאם להוראות סעיף ב' לעיל, הינה עסקה מתמשכת (כהגדרתה בחוק הגנת הצרכן), אשר כבר הוחל במתן השירות לפיה, תחויב בתשלום בגובה התמורה היחסית בעד השירות שניתן לך טרם מועד הביטול או בעד הזמן היחסי שהציוד נמצא אצלך טרם מועד הביטול.

​ז. דעו: החזרת מוצרים לאחר שמצבם שונה לרעה בזמן שהיו ברשותכם, לרבות במקרה של החזרת מוצר שנפגם ו/או ניזוק ו/או התקלקל ו/או ספג פגיעה כלשהי ו/או שאריזתו הושחתה ו/או שבוצעה בו הרכבה בבית הלקוח המשנה מצבו לרעה, כפופה לזכותה של מהמה - דוכני מזון לתבוע את נזקיה בשל כך. על מנת להימנע מנזק למוצר, אנו ממליצים כי המוצר יוחזר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא. לא ניתן להחזיר מוצרי מזון מכל סוג שהוא גם לא באריזתם המקורית מכיוון שאיננו יכולים לדעת איך אוחסנו אצלכם ולא ניקח סיכון של אחסנה לקויה.

​ח. לא ניתן לבטל עסקה שלא עקב פגם במוצר או אי התאמה בגין הטובין והשירותים הקבועים בסעיף 14ג (ד) לחוק הגנת הצרכן, כדלקמן, (רשימה חלקית, הרשימה המלאה בחוק הגנת הצרכן): 1. טובין פסידים; 2. שירותי הארחה, נסיעה, אם מועד ביטול העסקה חל בתוך שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן; 3. טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה לרבות מגשי אירוח, שירותי הסעדה, קייטרינג ו/או דוכני מזון.

ט. הלקוח מתחייב לספק לחברה את כל התנאים בכדי לאפשר לה לספק את השירותים שהוזמנו לרבות גישה למשאית לפריקת הציוד והבאתו ליעד, חשמל לרבות פריסת חשמל מתאימה למעט במקרים שהם הוזמנה פריסת חשמל כאמור מהחברה, מים וגישה למקום ההגשה באירוע בזמן מספיק להתארגנות ולהקמת כלל התשתיות לאירוע לרבות הקמת המטבח / אזור ההכנות בכל מקרה לא פחות מ-3 שעות לפני זמן ההגשה המזומן.

י. במידה והלקוח לא יספק לחברה את התנאים המתאימים המפורטים להלן, בין היתר בסעיף ט' לעיל, הלקוח לא יוכל לבוא בטענות ו/או דרישות מהחברה בגין איחור בזמן ההגשה וכן איכות המזון שיוגש.

יא. מובהר כי במידה והלקוח לא יספק לחברה את התנאים הנדרשים, לרבות המפורטים בסעיף ט' לעיל, לביצוע ההזמנה, הדבר לא יהווה עילה מבחינתו של הלקוח לביטול ההזמנה וכל האחריות במקרה כאמור על הלקוח בלבד.

בתקנון זה:

"תכנים" - כתבות, סקירות, נתונים, ידיעות, ניתוחים, תכנים, הערכות, בטקסט, בתמונות ו/או בקול ו/או בווידאו, שיועמדו לרשות הגולשים באתר, וכן בכל אמצעי שהוא, לרבות מכשיר קצה, הקיים כיום, או יהיה קיים בעתיד, מאפשר צפייה בתכנים, בין אם תכנים אלו בבעלות החברה ובין אם הם בבעלות צד ג', המאפשר לחברה זכות שימוש בהם.

האמור בתנאי שימוש אלה מנוסח מטעמי נוחות בלשון זכר, אולם הוא מתייחס לשני המינים בצורה שווה.

מובהר בזאת, כפי שיפורט בהרחבה בהמשך, כי כל התוכן באתר לרבות תמונות, הסרטונים, המידע והכתבות מוגנים בזכויות יוצרים ואסורים בהעתקה ו/או שכפול ו/או הפצה, פעולה כאמור תהווה הפרה של זכויות היוצרים.

השימוש באתר:

השימוש באתר, לרבות בתכנים ו/או בשירותים ו/או במוצרים הכלולים בו, מוצע לך כשהוא מותנה בקבלת כל התנאים, ההודעות וההגבלות המפורטים להלן.

השימוש באתר נחשב להסכמה משתמעת לכך שאתה מסכים לכל התנאים, ההודעות וההגבלות שבתנאי תקנון זה.

השימוש באתר ובתכנים שבו ניתנים לשימוש כמות שהם (AS IS) בהתאם להחלטות החברה, ולא תהא לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בגין תכונות השימוש, המגבלות

או התגובות שיעורר הפרסום באתר ובמכשירי הקצה. השימוש, אפוא, בתכנים המוצגים באתר, במכשירי הקצה ובשירותי האתר ייעשו על אחריותך הבלעדית והמלאה. המידע המופיע באתר אינו בגדר המלצה לרכישת מוצר או שירות כזה או אחר ואין להסתמך או לפעול על בסיס המידע המופיע באתר מבלי לוודא את נכונותו וחוקיותו.

ידוע למשתמש באתר, כי שימוש בשירותים מסוימים באתר מוגבל למשתמשים בעלי כשירות לבצע פעולות משפטיות מחייבות. היה ובחר גולש שהינו קטין (מתחת לגיל 18) או אינו זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס לעשות שימוש באתר, לרבות בתכנים ו/או שירותים ו/או מוצרים הכלולים בו, יראו את שימוש הגולש הנ"ל כאילו קיבל את אישור האפוטרופוס החוקי שלו לעשות כן.

החברה רשאית לסגור את האתר ולשנות, מעת לעת, את מבנהו, מראהו וזמינותם של השירותים ו/או המוצרים ו/או התכנים המוצעים או הניתנים בו, וזאת ללא צורך להודיע לך על כך מראש. על כן, לא תהא לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בקשר לכך.

החברה אינה מתחייבת שהשירות הניתן באתר לא יופרע, יינתן כסדרו ללא הפסקות והפרעות ו/או יהא חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי החברה, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל החברה או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, וכן כי המוצרים ו/או השירותים המסופקים במסגרת האתר יהיו נקיים מווירוסים או רכיבים מזיקים אחרים  ו-החברה לא תהא אחראית לכל נזק - ישיר או עקיף - עגמת נפש וכיוצא בכך שייגרמו לך או לרכושך עקב כך.

אין החברה מתחייבת כי כל הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל. עצם הימצאותו של קישור מסוים באתר החברה אינה מלמדת כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, והחברה לא תישא בכל אחריות בקשר לכך. יתכן שתמצא שתכנים אלה אינם הולמים את צרכיך, או שאתה מתנגד לתוכנם, או שהנך סבור כי הם מקוממים, מרגיזים, בלתי נאותים, בלתי חוקיים או בלתי מוסריים. החברה אינה אחראית לתכנים, לנתונים או לאלמנטים הוויזואליים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.

מבלי לגרוע מן האמור, החברה אינה אחראית לכל נזק - עקיף או ישיר - שייגרם לך או לרכושך כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרים שאליהם תגיע באמצעות או דרך שימוש או קישור הקיימים באתר החברה ו/או בגין שימוש או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים באתר על ידי צדדים שלישיים.

כמו כן, אתה מאשר כי ידוע לך כי מסירת פרטים והרשמה באתרים שאליהם תגיע באמצעות או דרך שימוש או קישור הקיימים באתר החברה אינה כפופה למדיניות הפרטיות של החברה אלא למדיניות הפרטיות של אותם אתרים מקושרים ולהוראות כל דין.

לשימת לבך, החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות, לפי שיקול דעתה, וללא קבלת הסכמת המשתמש, את תנאי השימוש באתר. בכל כניסה לאתר, ניתן יהיה לקרוא את תנאי השימוש בגרסתם העדכנית ביותר.

​בכל שאלה הנוגעת לשימוש באתר האינטרנט של החברה ניתן לפנות לצוות שירות הלקוחות.

קניין רוחני:

מלוא זכויות הקניין הרוחני (מכל סוג שהן), לרבות סימני מסחר, סודות מסחריים וזכויות יוצרים, בין אם רשומים ובין אם לאו, באתר האינטרנט של החברה לרבות, מבלי לגרוע, בעיצובו, ובכל תוכנה, יישום, קובץ גרפי, טקסטים, קוד מחשב, תכנים אודיו-ויזואליים וכל חומר אחר הכלול באתר - הינן של החברה בלבד ו/או ספקי התוכן שלה, ו/או שותפים עסקיים, לפי העניין וחלקם אף מוגנים על ידי חוקי זכויות היוצרים של מדינת ישראל, אמנות בינ"ל וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות. אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לשדר, להעביר בהעברת המשך (re-transmission) להציג, להנפיק רישיון, להציג בפומבי, להעמיד לרשות הציבור, ליצור יצירות נגזרות, להשכיר, לתרגם או למסור לצד שלישי כל חלק מהנ"ל בלא קבלת הסכמתה המפורשת של החברה או (לפי העניין) של אותם צדדים שלישיים בעלי הזכויות, בכתב ומראש. שמה של החברה, שם המתחם של האתר וסימני המסחר (אלה שנרשמו ואלה שלא נרשמו) של החברה, הינם קניינה הבלעדי של החברה.

החברה תהא רשאית להציע לך כמשתמש האתר, מפעם לפעם ובכפוף להסכמתך לכל הוראות תנאי שימוש אלה במלואן וכלשונן, הצעות עסקיות הן שלה והן של צדדים שלישיים וכן להשתתף במבצעים, כמו כן אתה נותן לחברה הרשאה בהתאם לחוק הספאם (סעיף 30א לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ"ב-1982) לשלוח לך הצעות פרסומיות ו/או שיווקיות לדואר האלקטרוני שלך ו/או לטלפון הסלולרי שלך כהודעה. 

 

הפסקת שימוש ושיפוי:

החברה רשאית, לפי שיקול דעתה, לנתק קשר, לא לתת שירות, להפסיק פעילותו של כל משתמש בשירותיה, אם לא יעמוד בתנאי מתנאי הסכם זה, לרבות חסימת שם משתמש בדואר אלקטרוני, סילוק מפורומים, אי-פרסום טוקבקים, חסימת IP , התחקות אחר השימוש של המשתמש באתר, העברת דפוסי התנהגות המשתמש באתר לצדדים שלישיים אשר יוכיחו, להנחת דעתה של החברה, כי הינם נפגעים מפעילות המפרה של המשתמש וכן כל פעולה אחרת אשר החברה תמצא לנכון לנקוט כדי להגן על קניינה ו/או על זכויותיה ו/או זכויות צדדים שלישיים.

היה ויפר משתמש תנאי שימוש אלה, תהא החברה, לפי שיקול דעתה, זכאית לחשוף את שמו והפרטים הידועים לה אודותיו בכל הליך משפטי, אף אם לא יינתן צו שיפוטי המורה על כך. אתה תשפה את החברה, עובדיה, מנהליה, בעלי מניותיה או מי מטעמם בגין כל נזק, הפסד, אבדן רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם, ובכלל זה שכר טרחת עו"ד והוצאות משפט, עקב הפרת תנאי שימוש אלה.

חובות המשתמש:

השימוש באתר כפוף לתנאים הבאים:

(א) הזכות לעשות שימוש במידע, בתכנים, במוצרים ובשירותים המצויים באתר נתונה לשימושו האישי והפרטי בלבד של המשתמש. אין לעשות כל שימוש מסחרי בכל אלה למטרות רווח כלשהן והמשתמש אינו רשאי להרשות שימוש כלשהו במידע, בתכנים, במוצרים ובשירותים כאמור לצדדים שלישיים כלשהם, בין בתמורה ובין שלא בתמורה. מובהר כי אין לעשות שימוש במידע, בתכנים, במוצרים ובשירותים כלשהם המתפרסמים באתר לצורך הצגתם ברשת האינטרנט ו/או בשירות אחר כלשהו, מבלי לקבל את הסכמתה של החברה (או צדדים שלישיים, לפי העניין) לכך בכתב ומראש ובכפוף לתנאי ההסכמה כאמור, אם וככל שתינתן. המשתמש מתחייב כי, למעט על פי הקבוע במפורש בתנאי השימוש, המשתמש יימנע מלאגור מידע ותכנים הכלולים באתר באמצעות תוכנות מסוגים שונים או יפיץ מידע ותכנים הכלולים באתר ברבים באופן מסחרי או במסגרת מסחרית או לכל מטרה אחרת.

(ב) המשתמש מתחייב לעשות שימוש באתר, במידע המופץ בו, בתכנים, במוצרים ובשירותים אך ורק על פי החוק ובהתאם להוראות תנאי השימוש.

(ג) המשתמש מתחייב שלא לקשר (link) לאתר ו/או להשתמש באתר ו/או במידע, בתכנים, במוצרים ובשירותים הכלולים בו לצורך העלאה, הורדה, הפצה, פרסום או שידור של: (א) מידע או חומר אחר באופן המפר זכויות כלשהן, לרבות, זכויות קניין רוחני, זכויות להגנת הפרטיות ו/או כל זכות קניינית אחרת; (ב) מידע או חומר אחר האסור לפרסום או לשימוש, בשל היותו בגדר איום, פגיעה, העלבה, הוצאת דיבה, השמצה, גזענות או תוכן בלתי ראוי; (ג) מידע או חומר אחר הכולל וירוס או תוכנה אחרת העלולה לחבל במערכות מחשב של החברה ו/או צדדים שלישיים כלשהם או באופן העלול להגביל או למנוע מאחרים את השימוש באתר; או (ד) מידע או חומר אחר הכולל פרסומת מכל סוג שהוא בלי הרשאה מראש ובכתב של החברה.

(ד) המשתמש מתחייב שלא לעשות שינויים ו/או להתערב בצורה כלשהי בקוד המקור של האתר ו/או המידע ו/או התכנים ו/או השירותים ו/או המוצרים הכלולים בו ולא להעלות תוכנות ו/או יישומים כלשהם שעלולים לפגוע או לגרום נזק לחברה ו/או לצדדים שלישיים אחרים כלשהם.

(ה) המשתמש מודע למגבלת רשת האינטרנט לגבי מגבלות בקשר לאבטחת מידע ברשת ומשחרר את החברה ו/או מי מטעמה מכל אחריות בעניין זה.

מדיניות הפרטיות באתר:

החברה מתייחסת בכבוד לפרטיות המשתמשים באתר. 

רישום לשירותים

חלק מהשירותים באתר החברה, טעונים הרשמה. במסגרת ההרשמה תידרש למסור מידע אישי, דוגמת שם, כתובת, דרכי ההתקשרות עמך, כתובת הדואר האלקטרוני שלך או פרטי כרטיס האשראי שברשותך. השדות שחובה למלא יסומנו במפורש. בלא למסור את הנתונים המתבקשים בשדות החובה לא תוכל להירשם לשירותים הטעונים רישום. הואיל והחברה תבקש רק את המידע הנחוץ לשירות שאליו נרשמת, באחדים מהשירותים תתבקש להוסיף ולמסור נתונים נוספים, המתחייבים מאופי השירות.

מאגר המידע

הנתונים שתמסור בעת ההרשמה לשירותים באתרים, יישמרו במאגר המידע של החברה, אינך נדרש על-פי חוק למסור את המידע, אולם בלא מסירת הפרטים המופיעים בשדות החובה, לא תוכל להשתמש בשירותים הללו.

השימוש במידע

בעת השימוש באתר יכול שיצטבר מידע על נוהגיך, מוצרים ושירותים שרכשת או ביקשת למכור, מידע או פרסומות שקראת באתרים, העמודים שבהם צפית, ההצעות והשירותים שעניינו אותך, אמצעי התשלום ששימשו אותך, מקום המחשב שבאמצעותו נכנסת לאתרים ועוד. החברה תשמור את המידע במאגריה. השימוש בנתונים אלה, כמו גם בנתונים שתמסור בעת תהליך ההרשמה לשירותים השונים באתר, ייעשה רק על פי מדיניות פרטיות זו או על פי הוראות כל דין - וזאת למטרות המפורטות להלן:

• כדי לאפשר לך להשתמש בשירותים שונים באתרים - כדוגמת (אך לא רק) פורומים, משחקים, מבצעים ופעילויות שונות שיוצעו מעת לעת באתרים.

• כדי לשפר ולהעשיר את השירותים והתכנים המוצעים באתרים, ובכלל זה ליצור שירותים ותכנים חדשים המתאימים לדרישות המשתמשים באתרים וציפיותיהם, ולשנות או לבטל שירותים ותכנים קיימים. המידע שישמש את החברה לצורך כך יהיה בעיקרו מידע סטטיסטי, שאינו מזהה אותך אישית.

• לשם יצירת אזורים אישיים באתרים, שתוכל להתאים להעדפותיך.

• לצורך רכישת מוצרים ושירותים באתרים - לרבות פרסום מידע ותכנים מטעמך.

• כדי להתאים מודעות ותכנים שיוצגו לך בעת הביקור באתר לתחומי ההתעניינות שלך ו/או לקבוצת מין או גיל ו/או מקום מגוריך, על-פי הפרטים שמסרת בעת ההרשמה. המידע שישמש את החברה לצורך כך לא יזהה אותך אישית בשמך או בכתובתך.

• החברה רשאית לשלוח אליך מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי - הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים. מידע כזה ישלח אליך אם נתת הסכמה מפורשת לכך, ובכל עת תוכל לבטל את הסכמתך ולחדול מקבלתו. עם זאת, החברה לא תמסור את פרטיך האישיים למפרסמים.

• ליצירת הקשר איתך (במקרה הצורך) או לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים, לרבות מפרסמים. מידע זה לא יזהה אותך אישית.

• לכל מטרה אחרת, המפורטת במדיניות פרטיות זו או בתנאי השימוש של איזה מהשירותים הרלבנטיים באתר.

• לשם תפעולם התקין ופיתוחם של האתרים. המידע המשמש לצורך זה לא יועבר לצדדים שלישיים, אלא ככל שהדבר הותר במסגרת מדיניות פרטיות זו, כפי שתעודכן מפעם לפעם.

מסירת מידע לצד שלישי או איסוף מידע על ידו החברה לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטיך האישיים והמידע שנאסף על פעילותיך באתר (ככל שפרטים ומידע זה מזהים אותך אישית), אלא במקרים המפורטים להלן:

• בעת שתרכוש מוצרים ושירותים משותפי-מסחר ותוכן של החברה או בעת שתיקח חלק בפעילויות תוכן של צד שלישי, או בפעילויות משותפות לחברה ולצד שלישי המוצגות באתר החברה או במידה ותמסור מידע זה מתוך כתבות פרסומיות באתר. במקרים אלה יועבר לשותפים או למפרסמים אלה המידע הדרוש להם לשם, לרבות לצורך השלמת תהליך הרכישה, ניהול פעילות התוכן הרלבנטית, מסירת מידע נוסף ושמירת הקשר עמך.

• במקרה שתפר את תנאי השימוש באתר החברה, את הוראות הסכם ההצטרפות לאתרים או איזה מהשירותים המוצעים בהם או תנאי שימוש באתרים, או אם תבצע באמצעות האתרים, או בקשר איתם, פעולות הנחזות כמנוגדות לדין, או ניסיון לבצע פעולות כאלה במקרים אלה, תהיה החברה רשאית למסור את המידע לפי הנדרש;

• אם יינתן צו שיפוטי המורה לחברה למסור את פרטיך או המידע אודותיך לצד שלישי;

• כל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בינך לבין החברה;

• בכל מקרה שהחברה תסבור, כי מסירת המידע נחוצה כדי למנוע נזק חמור לגופך או לרכושך או לגופו או לרכושו של צד שלישי;

• אם החברה תארגן את פעילות האתרים במסגרת תאגיד אחר - וכן במקרה שתתמזג עם גוף אחר או תמזג את פעילות האתרים עם פעילותו של צד שלישי - היא תהיה זכאית להעביר לתאגיד החדש העתק מן המידע שנאגר אודותיך באתרים או כל מידע סטטיסטי שבידיה, ובלבד שתאגיד זה יקבל על עצמו כלפיך את הוראות מדיניות פרטיות זו.

החברה תהיה רשאית להעביר כל מידע לא מזהה אישית אודותיך שנאסף על ידיה בעת שימושך באתרים לשותפיה העסקיים, על מנת שאלו יתאימו עבורך מודעות ותכנים שיוצגו לך בעת הביקור באתרי אינטרנט שונים לתחומי ההתעניינות שלך ו/או לקבוצת מין או גיל ו/או מקום מגוריך. כמו כן, הנך מסכים בזאת כי שותפיה העסקיים של החברה יהיו רשאים לאסוף מידע לא מזהה כאמור אודותיך באופן עצמאי, לצורך מטרה כאמור.

Cookies

האתר משתמש ב-Cookies ("עוגיות") לצורך תפעולו השוטף והתקין, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתרים, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתרים להעדפותיך האישיות ולצרכי אבטחת מידע. Cookies הן קבצי טקסט, שהדפדפן שלך יוצר לפי פקודה ממחשבי החברה. חלק מה- Cookies יפקעו כאשר תסגור את הדפדפן ואחרות נשמרות על גבי הכונן הקשיח במחשבים שלך. אם, לדוגמה, אתה משתמש במערכת ההפעלה "חלונות" ובדפדפן מסוג אינטרנט אקספלורר של חב' מייקרוסופט, תוכל למצוא אותם בספריה c:windows.cookies וכן ב- c:windows.Temporary Internet Files. ה-Cookies מכילים מידע מגוון כדוגמת הדפים שבהם ביקרת, משך הזמן ששהית באתרים, מהיכן הגעת אל האתרים, מדורים ומידע שאתה מבקשים לראות בעת הכניסה לאתרים ועוד. הם משמשים גם כדי לייתר את הצורך בהזנת פרטיך בכל פעם שאתה מבקרים מחדש באתר החברה המחייב רישום. המידע ב- Cookies מוצפן, והחברה נוקטת צעדי זהירות כדי להבטיח שרק מחשביה יוכלו לקרוא ולהבין את המידע האגור בהם.

אם אינך מעוניין לקבל Cookies, תוכל להימנע מכך על ידי שינוי ההגדרות בדפדפן שלך. לשם כך אנא העזר בקובץ העזרה של הדפדפן. עליך לדעת, עם זאת, שנטרול ה- Cookies עלול לגרום לכך שלא תוכל להשתמש בחלק מהשירותים והתכונות באתר החברה או באתרי אינטרנט אחרים. בנוסף לכך, אתה יכול למחוק את ה- Cookies במחשב בכל רגע. מוצע שתעשה כן, רק אם אתה משוכנע שאינך רוצה שאתר החברה יותאם להעדפותיך. הואיל וה- Cookies מונעות ממך לעתים את הצורך להזין שמות משתמש וסיסמאות, אל תמחק אותן אלא אם אתה משוכנע שרשמת תחילה את כל הפרטים הדרושים לשימוש באתרים במקום בטוח.

ייתכן כי חלק מהמודעות, שבהם אתה צופה בעת הביקור באתר מגיעות משרתים של צדדי ג', המנהלים את מערך הגשת הפרסומות באתר. ניהול הפרסומות מצריך מחברות אלו הצבת Cookies  במחשבך ושיבוץ web beacons  במודעות הפרסומת (להלן:"Cookies" ). תפקיד ה- Cookies הינו סיוע באיסוף מידע אודות הצפייה והשימוש באתרי אינטרנט בהם קיים פרסום ואודות הפרסומות אליהן נחשפת ועליהן הקלקת. המידע הנאסף מבקש להתאים את הפרסומות שיוצגו בפניך לנושאים שיעניינו אותך. אם אינך רוצה לקבלCookies  תוכל להימנע מכך על ידי שינוי ההגדרות בדפדפן שלך. לשם כך היעזר בקובץ העזרה של הדפדפן. אתה יכול למחוק את ה- Cookies במחשבך בכל רגע. לתשומת ליבך, מוצע שתעשה כן, רק אם אתה משוכנע שאינך רוצה להתאים את הפרסומות באתר להעדפותיך. ייתכן גם שנטרול ה- Cookies  עלול לגרום לכך שלא תוכל להשתמש בחלק מהשירותים והתכונות באתרי אינטרנט אחרים. השימוש שחברות אלה עושות ב- Cookies כפוף למדיניות הפרטיות שלהן. למדיניות הפרטות של Google ראה:  שימושך באתר מעיד על הסכמתך להתקנת Cookies של גוגל (ככל שלא מותקן Cookie  של גוגל על מחשבך) וכן, לשימוש במידע כאמור לעיל.

אבטחת מידע

החברה מיישמת באתריה מערכות ונהלים לאבטחת מידע. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית למחשבי החברה, אין בהם בטחון מוחלט. לכן, החברה לא מתחייבת שהשירותים באתריה יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם.

זכות לעיין במידע

על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981, כל אדם זכאי לעיין בעצמו, או על ידי בא-כוחו שהרשה לו בכתב או על ידי אפוטרופוס, במידע שעליו המוחזק במאגר מידע. אדם שעיין במידע שעליו ומצא כי אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, רשאי לפנות לבעל מאגר המידע בבקשה לתקן את המידע או למוחקו. אם בעל המאגר סירב למלא בקשה זו, עליו להודיע על כך למבקש באופן ובדרך שנקבעו בתקנות. על סירובו של בעל מאגר מידע לאפשר עיון ועל הודעת סירוב לתקן או למחוק מידע, רשאי מבקש המידע לערער לפני בית משפט השלום באופן ובדרך שנקבעו בתקנות.

בנוסף, אם המידע שבמאגרי החברה משמש לצורך פניה אישית אליך, בהתבסס על השתייכותך לקבוצת אוכלוסין, שנקבעה על פי אפיון אחד או יותר של בני אדם ששמותיהם כלולים במאגר ("פניה בהצעה מסחרית"), כי אז אתה זכאי על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981 לדרוש בכתב שהמידע המתייחס אליך יימחק ממאגר המידע. החברה תמחק במקרה זה מידע הדרוש לה רק כדי לפנות אליך בהצעות מסחריות כאמור לעיל. מידע הדרוש לחברה לשם ניהול עסקיה - לרבות תיעוד פעולות מסחריות ואחרות שביצעת באתרי החברה - יוסיף להישמר בחברה, על-פי דין, אך לא ישמש עוד לצורך פניות אליך. אם בתוך 30 יום לא תקבל הודעה כי המידע שנתבקשה החברה למחוק אכן נמחק על-פי סעיף זה, תהיה זכאי לפנות לבית משפט השלום באופן הקבוע בתקנות שמכוח החוק, כדי שיורה לחברה לפעול כאמור.

שינויים במדיניות הפרטיות

החברה רשאית לשנות מעת לעת את הוראות מדיניות הפרטיות. אם יבוצעו במדיניות זו שינויים מהותיים, בהוראות שעניינן השימוש במידע אישי שמסרת, תפורסם על-כך הודעה.

תחולת דיני ישראל ומקום שיפוט

על תקנון זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי לכל עניין הנוגע לתקנון זה והשימוש באתר, לרבות בקשר התכנים, המוצרים והשירותים המוצעים באתר, הינו בבתי המשפט המוסמכים באזור פתח תקווה.

תקפות הוראות תקנון זה

במידה והוראה מהוראות תקנון זה, תקבע על ידי ביהמ"ש כבלתי חוקית ו/או בלתי תקפה, למרות כוונת הצדדים, אזי לא יבטל הדבר את יתר הוראות תקנון זה ו/או את חלקי אותה הוראה שבוטלה ו/או צומצמה על ידי הערכאה המשפטית.

© 2003-2022 כל הזכויות שמורות ל- מֵהמֵה דוכני מזון

הרימונים 37 רינתיה  office@meme.co.il

טל' 03-9448080 | פקס 03-9448082

bottom of page