top of page

קופה רושמת להשכרה
שימו לב - מבצע 3 ב-500 - לא בתוקף! (האתר נמצא בעדכון)

ראשי>ציוד להשכרה>קופה רושמת

קופה רושמת להשכרה
מגירת כסף / קופה להשכרה

השכרת קופה רושמת דגם towa ax-100


קופה רושמת להשכרה, אמינה מאד, קלה לתפעול, נותנת מידע רב לבעל העסק מה נמכר ומתי. כולל מגירת כסף גדולה, הלקוח נהנה מפירוט מוצרים על הנייר. 

 

מדפסת: נייר תרמי, לוח מקשים: 39 מקשים, כולל גליל נייר טרמי אחד, גליל נייר טרמי נוסף במחיר 9 ש"ח + מע"מ.

להשכרה רק ב- 150 ₪ + מע"מ

להזמנה לחץ כאן> או חייגו 03-9448080

במבצע 3 ב-500 ש"ח + מע"מ לפרטים>

ניתן להשכיר רק מגירה של קופה רושמת לאחסון נוח ובטוח של שטרות ומטבעות, רק ב 50 ש"ח + מע"מ    

מידע טכנילהורדת הוראות בטיחות והפעלה>  

ניתנת לתכנות לפי מחלקות, מחירים קבועים

נייר טרמי לרכישה בנפרד ב-9 ש"ח + מע"מ לגליל 

הקופה ללא סליקת אשראי!

מהמה דוכני מזון והשכרת ציוד לאירועים, תשכיר לכם קופה רושמת איכותית, כקופה רושמת להשכרה בהפעלה עצמית, או כחלק מהפקת אירוע הכולל תפעול הקופה רושמת להשכרה על ידי הצוות שלנו, לבחירתכם.

מחפשים ציוד / מכונה אחרת - לחצו כאן>>
מחפשים דוכני מזון לאירועים  - לחצו כאן>>

זקוקים למידע נוסף, התקשרו אלינו,
צוות שירות לקוחות,


מהמה - דוכני מזון
טל' 03-9448080
  


הכי כדאי לקחת אצלנו קופה רושמת להשכרה

החברה הגדולה בהשכרת ציוד לאירועים.


14 שנים של ניסיון יתנו לכם את השקט באירוע.
הכי משתלם! 3 מכונות שבמבצע ב-500 ₪ בלבד!

- המכונות כשרות!
- בחירום, זמינים 24/7!
- רק מכונות מקצועיות ואיכותיות!
- מבחר עצום של מכונות, בכל הגדלים! 
- כל מה שצריך לאירוע - תחת קורת גג אחת!
- במקרה תקלה, אפשרות משלוח מכונה חלופית!
- כל המוצרים המשלימים (תרכיזים, מקלות וכד')!
- משלוח / איסוף של הציוד - במחיר מיוחד!
- משלמים רק על יום האירוע בלבד!
- מכבדים את כל סוגי כרטיסי האשראי,


לצוות השירות וההזמנות חייגו 03-9448080.

אז מה זה קופה רושמת להשכרה?

קופה רושמת היא מכשיר מכני או אלקטרוני המאפשר חישוב תשלומים המבוצעים בעת ביצוע מכירה המבוצעת בחנות או בית עסק, ולרוב מאפשר איחסון הסכום שניתן בגין המכירה (בין אם מדובר בסכום כסף המשולם במזומן, או בהמחאה), תשלום עודף ללקוח אם ישלם ביתר, והנפקת קבלה עבור הלקוח.

למרבית הקופות הרושמות מגירה ובה מאוחסן המזומן או ההמחאות, וזו נפתחת רק בתום ביצוע המכירה. הקופה הרושמת הומצאה במטרה למנוע מעובדי בית העסק לפתוח את קופת העסק ולגנוב ממנו כספים, ולכן היא נפתחת רק בתום ביצוע המכירה, או באמצעות מפתח הנמצא בידי אחראי החנות.


אז מה ההבדל בין קופות רושמות להשכרה?
היתרון של קופה רושמת להשכרה אצלנו הוא האיכות, הרי לא תרצו שהקופה הרושמת להשכרה תפסיק לתפקד באמצע אירוע הקופה הרושמת שאנו משכירים הינה אמינה מאד, קלה לתפעול ותחזוקה וניתן בקלות רבה מאד להתגבר על כל תקלה. מדובר בקופה רושמת להשכרה מדגם towa ax-100, אמינה מאד וידידותית לתפעול, הקופה רושמת להשכרה תעשה לכם סדר במכירות, תוכלו להבין באמת כמה מכרתם ולנהל את כל ההכנסות בקופה רושמת להשכרה.

בעבר,
בעבר, אם הייתם צריכים קופה רושמת להשכרה לאירוע בודד של יום יומיים, נאלצתם לרכוש קופה כאמור, גם אם לא הייתם צריכים אותה יותר למעשה נתקעתם איתה וזאת לאחר ששילמתם עליה מחיר רכישה מלא, ללא צורך. היום, ניתן להשכיר קופה רושמת, מהיום להיום בקלות ובמהירות ובכך לחסוך את הצורך לרכוש קופה באלפי שקלים לאירוע חד פעמי. לעיתים אנשים ניסו לחסוך, ולא רכשו קופה וכשהגיע ביקורת, הקנס ששילמו לרשויות המס היה פי כמה וכמה מעלות הקופה.

קצת היסטוריה

הקופה הרושמת הומצאה בארצות הברית על ידי ג'יימס ריטי. ריטי היה הבעלים של בית עסק בדייטון שבאוהיו, וסבל מגניבות מזומן שבוצעו על ידי עובדיו. הקופה הומצאה על ידו על מנת לפקח על גישת העובדים לקופת החנות. הדגם הראשון של הקופה הרושמת נקראה על שמו - "Ritty Model I" הומצאה בשנת 1879 ונרשמה כפטנט בשנת 1883 תחת השם "הקופאי שאינו מועל" (Ritty's Incorruptible Cashier). מסיבה זו הותקן בקופות אלה פעמון אשר צלצל כל פעם שבוצעה מכירה ונפתחת מגירת המזומנים, וזאת על מנת ליעל את הפיקוח על הקופאי. הקופות הרושמות הראשונות היו מכונות חישוב פשוטות שלא כללו אפשרות להדפסת קבלה.

הקופות הרושמות הראשונות שנמכרו לבתי עסק היו של חברת CASIO היפנית, שעד היום היא מהיצרנים הבולטים לקופות רושמות בישראל ובעולם.

ריטר הקים חברה ליצור קופות רושמות, אולם מכר אותה זמן קצר לאחר מכן לג'ייקוב אקרט (Jacob H. Eckert) מסינסינטי, אשר קרא לחברה "National Manufacturing Company" ובשנת1884 מכר אותה לג'ון פאטרסון (John H. Patterson). פאטרסון שינה את שם החברה ל"NCR Corporation" והוסיף לקופה הרושמת את גליל הנייר ואת האפשרות להדפסת קבלה, במטרה להגביר את הפיקוח על הקופאים ולמנוע גניבות.

בשנת 1906 פיתח צ'ארלס קטרינג (Charles F. Kettering) בהיותו עובד של החברה את הקופה הרושמת הראשונה עם המנוע החשמלי. בשנת 1971 פיתח הנרי גרוס (Henry Gross) מבריטניה את הקופה הרושמת הראשונה שאיפשרה המרה של הלירה שטרלינג משיטת החלוקה הבלתי עשרונית, שהייתה נהוגה בבריטניה עד 15 בפברואר 1971, לשיטה העשרונית.


מחפשים קופה רושמת להשכרה, שבעזרתו תוכלו לנהל נכון את התזרים באירוע שלכם, אל תהססו לפנות אלינו.

יתרונות קופה רושמת להשכרה:

- סיכום יומי, סיכום חודשי.

- פירוט של המוצרים ותקבולים. 

- קופה רושמת אמינה מאד וקלה לתפעול.
- צריכת חשמל נמוכה והגנה על הלוח החשמלי. 
- הנדסת אנוש מעולה לצורכי ניקיון ואחזקה שוטפת.

מידע נוסף על קופה רושמת להשכרה:
קופה רושמת להשכרה די פשוטה לתפעול, כמובן בכפוף להוראות השימוש והבטיחות, תכל'ס צריך רק להכניס גליל ניר טרמי ולהתחיל לעבוד, אם נתקעתם בבעיה עליכם לעיין בחוברת ההדרכה המסבירה הכל בקלות וביעילות. מה שנשאר לכם לעשות זה צ'י צ'ינג - להדפיס כסף!.

בהשכרת קופה רושמת, מה צריך לקחת בחשבון ?
ראשית עליכם לבחון בכמה משתתפים יש יהיו באירוע להם תרצו לתת שירות באמצעות הקופה רושמת להשכרה ובכמה זמן. כמובן שצריך לקחת בחשבון את מיומנות האדם שיושב על הקופה רושמת להשכרה, אדם מיומן יכול לתת שירות לכמות גדולה של אורחים, אדם פחות מיומן, ייתן שירות יותר לאט וייתכן שיווצרו תורים, על מנת למנוע תורים, ניתן להשכיר 2 קופות רושמות או יותר.

השכרת קופה רושמת,
שבאים לקחת קופה רושמת להשכרה, חשוב לוודא מיהו היצרן של הקופה הרושמת, מה מצב הקופה רושמת, מיהו הספק המספק לכם את הקופה רושמת להשכרה והכי חשוב מה קורה במקרה תקלה, חס וחלילה, באמצע אירוע. אם בחרתם בקופה רושמת להשכרה דרך מהמה דוכני מזון והשכרת ציוד לאירועים, אתם בטוחים, אם התקלקלה לכם הקופה רושמת במהלך האירוע, אנחנו לא נעזוב אתכם, נשתדל ככל שיתאפשר, להחליף לכם את הקופה הרושמת כולל הובלה, במהירות ונעשה כל מה שצריך בכדי לא לפגוע באירוע, הנ"ל תלוי בהסכם פרטני מול הלקוח ובמרחק. 

מה קורה לאחר השכרת קופה רושמת?
לאחר כל השכרה של קופה רושמת להשכרה אנו מנקים ומחטאים את הקופה, מאפסים אותה כך שכל הנתונים שלכם לא יהיו נגישים לאף אחד, לאחר מחיקת הנתונים, אין אפשרות לשחזר אותם!. הקופה רושמת להשכרה עוברת בדיקת טכנאי יסודית לוודא כי היא תקינה על מנת לוודא שאתם תשכירו קופה רושמת במצב תחזוקה מעולה. כל נושא השכרת קופה רושמת אצלנו הוא מאוד פשוט וקל, כל שעליכם לעשות הוא פשוט להגיע אלינו לקחת את הקופה,

אם אתם מחפשים קופה רושמת להשכרה, פנו אלינו עוד היום ואנחנו נספק לכם את כל המידע בנושא. השכרת קופה רושמת אצל מהמה דוכני מזון, מתבצעת בצורה מהירה, פשוטה וקלה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נספק לכם את כל המידע הרלוונטי בתחום. הצוות שלנו מחכה לכם.

לסיכום:
אם אתם מחפשים קופה רושמת להשכרה, חשוב לזכור, קופה רושמת לוקחים רק מהמומחים. להשכרת קופה רושמת אל תהססו להתקשר.

כללי:
המחירים אינם כוללים מע"מ.
השכרת קופה רושמת ל-24 שעות, אירוע אחד, באיסוף והחזרה עצמית ע"י הלקוח. 
ניתן לקבל קופה רושמת בהובלה ואיסוף מבית הלקוח בתוספת תשלום.
ניתן לשכור מאתנו בנוסף לקופה רושמת להשכרה גם שירותי הפעלה / דוכני מזון לאירועים בתוספת תשלום.

בכל שאלה, התקשרו אלינו,


צוות שירות לקוחות,
מהמה - דוכני מזון
טל' 03-9448080

bottom of page