top of page

מפל שוקולד ענק להשכרה

מפל שוקולד ענק להשכרה

מפל שוקולד חם להשכרה

השכרת מפל שוקולד ענק, גובה 60 ס"מ 4 קומות, איכותי, אמין וקל לתפעול, מפל השוקולד כשר.

השכרת מפל שוקולד רק ב- 350 ₪ + מע"מ  

לא במבצע  3 מכונות ב-500 ש"ח + מע"מ לפרטים>

להזמנה - לחצו כאן> או חייגו 03-9448080

ניתן לקנות דרכנו שוקולד למפל (חלבי/פרווה) בכשרות בד"ץ עדה חרדית.

 

מפרט טכני: להורדת הוראות בטיחות והפעלה


נתונים חשמליים:     

נפח עבודה: 5 ק"ג                                     
הספק:500 וואט, חד פאזי.                 
מתח: 220v/50Hz.                                      

נתונים פיסיים:                                               
גובה בס"מ: 60, 4 קומות

משקל: 7 ק"ג.                                                 

מהמה דוכני מזון והשכרת ציוד לאירועים, תשכיר לכם מפל שוקולד ענק, כמכונה בהפעלה עצמית, או כחלק מהפקת אירוע הכולל הקמת דוכן מתוקים עם מפל שוקולד חם, הפעלת הדוכן וההגשה עצמאית על ידכם או על ידי הצוות שלנו, לבחירתכם. לאירועים גדולים יותר ניתן לקחת 2 מפלי שוקולד ענקיים להשכרה, כמובן שמפלי השוקולד כשרים.

מחפשים ציוד / מכונה אחרת - לחצו כאן>>

מחפשים דוכני מזון לאירועים - לחצו כאן>>


זקוקים למידע נוסף, התקשרו אלינו,

צוות שירות לקוחות,
מהמה - דוכני מזון
טל' 03-9448080

  

כדאי אצלנו מפל שוקולד ענק להשכרה?

החברה הגדולה בהשכרת ציוד לאירועים.
14 שנים של ניסיון יתנו לכם את השקט באירוע.

הכי משתלם, 3 מכונות ב- 500 ש"ח + מע"מ

-> המכונות כשרות!
-> בחירום, זמינים 24/7!
-> רק מכונות מקצועיות ואיכותיות!
-> מבחר עצום של מכונות, בכל הגדלים! 
-> כל מה שצריך לאירוע - תחת קורת גג אחת!
-> במקרה תקלה, אפשרות משלוח מכונה חלופית!
-> כל המוצרים המשלימים (תרכיזים, כוסות וכד')!
-> משלוח / איסוף של הציוד - במחיר מיוחד!
-> משלמים רק על יום האירוע בלבד!
-> מכבדים את כל סוגי כרטיסי האשראי!


לצוות השירות וההזמנות חייגו 03-9448080

אז מה זה מפל שוקולד ענק להשכרה?

מפל שוקולד חם להשכרה היא סיר חימום חשמלי הבנוי ממתכת ונירוסטה, הבסיס מורכב ממתכת, שבתוכה ישנו גוף חימום, המחמם וממיס את השוקולד שנמצא בקערת נירוסטה מעליהם ובכך מתקבל פונדו שוקולד חם, משאבת בורג, המעלה את השוקולד לראש המפל ומשם הוא נופל לתחתית


מפל שוקולד חם להשכרה מאוד פשוטה לתפעול ולא מצריכה שום ידע מוקדם. בעת איסוף המכונה תקבלו כמובן הסבר אישי מפורט בעל פה, דף הסבר בכתב ושירות תמיכה טלפוני לכל משך ההשכרה. 

 

השכרת מפל שוקולד חם לאירועים היא תופעה שמתחזקת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות כחלק מאטרקציות נפוצות שניתן להוסיף לאירוע, שלא דורש כמעט התעסקות, רק למלא את המפל בשוקולד בתחילת האירוע, בהתאם להוראות ההפעלה ואת כל השאר יעשו האורחים.

אז מה ההבדל בין מכונת פונדו שוקולד חם למפל שוקולד להשכרה? 

במכונת פונדו שוקולד חם, השוקולד החם נמצא בקערת נירוסטה, במצב נוזלי והאורחים טובלים להנאתם מתוקים ו/או פירות, מפל שוקולד הוא דבר אחר לגמרי, במפל שוקולד השוקולד אומנם נמצא בקערה כמו בפונדו שוקולד חם, במצב נוזלי אך במפל שוקולד להשכרה יש משאבת בורג, המעלה את השוקולד לראש המפל ומשם הוא נופל לתחתית, מכאן שמו = מפל שוקולד, גם במפל שוקולד ניתן לטבול מתוקים ו/או פירות.

 

מפל שוקולד חם להשכרה לאירועים הינה אטרקציה מיוחדת, קלה לתפעול ובעלת הספק גבוה, יחסית למידות שלה, מספיק מפל שוקולד קטן אחד לתת שירות לכ-200 אורחים, כל מה שאתם צריכים זה רק לחבר את המפל שוקולד חם לחשמל, לכוון אותו בהתאם להוראות השימוש, למלא אותה בשוקולד ולאחר מס' דקות השוקולד מתחמם ונמס ומוכן לטבילה, בתאבון.

יתרונות מפל שוקולד ענק להשכרה:

- תפוקת מנות גבוהה.

- המכונה בנויה מפלדת אל חלד - נירוסטה. 

- הנדסת אנוש מעולה לצורכי ניקיון ואחזקה שוטפת.
- מפל שוקולד חם אחת מספיקה לכמות של 200 אורחים. 
- מנגנון בטיחות, להגנה על המשתמשים במפל השוקולד.

מידע נוסף על מפל שוקולד חם להשכרה:

מפל שוקולד חם להשכרה די פשוטה לתפעול, רק להכניס לחשמל, לכוון את מפל שוקולד חם בהתאם להוראות ההפעלה, למלא בשוקולד ולאחר מס' דקות השוקולד מתחמם ונמס ומוכן לטבילה, אם תפעילו את המנוע, השוקולד יתחיל להישפך מראש המפל ובכך תקבלו מפל שוקולד חם.

בהשכרת מפל שוקולד ענק מה צריך לקחת בחשבון ?

ראשית עליכם לבחון: באיזה אירוע אתם מעוניינים? כמה משתתפים יש יהיו באירוע להם תרצו להגיש מפל שוקולד חם ובכמה זמן, איזה דוכני מזון אתם מעוניינים להפעיל באירוע בנוסף למפל שוקולד חם להשכרה, והאם יש לכם את כח האדם המיומן לכך. הבחירה איזה מפל שוקולד חם לשכור תלויה מאד בגודל ובמיקום האירוע: באירוע עד 200 מוזמנים תספיק מפל שוקולד חם  קטן אחד. באירוע גדול יותר, בעל כמות משתתפים גדולה אנו ממליצים לשכור שתימפלי שוקולד חם, על מנת לשפר את השירות לאורחים ולמנוע יצירת תורי המתנה או מצב שבו נגמר השוקולד חם במפל השוקולד.

השכרת מפל שוקולד ענק
שבאים לשכור מפל שוקולד חם להשכרה, חשוב לוודא מיהו היצרן של המכונות, מה מצב מפל השוקולד חם, מיהו הספק המספק לכם את המכונות והכי חשוב מה קורה במקרה תקלה, חס וחלילה, באמצע אירוע. אם בחרתם במפל שוקולד חם להשכרה דרך מהמה - דוכני מזון והשכרת ציוד לאירועים, אתם בטוחים, אם התקלקלה לכם מכונה במהלך האירוע, אנחנו לא נעזוב אתכם, נשתדל ככל שיתאפשר, להחליף לכם מכונה כולל הובלה, במהירות ונעשה כל מה שצריך בכדי לא לפגוע באירוע, הנ"ל תלוי בהסכם פרטני מול הלקוח ובמרחק.

מהו גוף החימום ולמה הוא חשוב כשמדברים על השכרת מפל שוקולד ענק?
גוף החימום הוא החלק שמחמם את השוקולד ויוצרים פונדו שוקולד חם, גוף החימום הוא החלק שבאמת מתאמץ, על כן חשוב שמפל שוקולד חם יהיה גוף חימום איכותי שישמור על אמינות תפעולית וחס וחלילה לא יתקלקל במהלך אירוע, הרי לא תרצו להגיש לאורחים פונדו שוקולד חם שהוא קר.

מהו המנוע ולמה הוא חשוב שמדברים על השכרת מפל שוקולד?

המנוע במפל שוקולד להשכרה מחובר למשאבת בורג שהיא למעשה זו שמעלה את השוקולד המומס לראש המפל בכדי שינזל וייצור את אפקט מפל שוקולד, המנוע שאחראי לסובב את משאבת הבורג במפל לכן חשוב שהמנוע יהיה איכותי שיוכל לעמוד התנגדות זו בהצלחה ולא יתפרק באמצע אירוע.

מה קורה לאחר השכרת מפל שוקולד ענק?
לאחר כל השכרה של מפל שוקולד חם, אנו מנקים ומחטאים את המכונה בצורה יסודית, על מנת שאתם תקבלו את מפל השוקולד ברמת תחזוקה מעולה.

כל נושא השכרת מפל שוקולד חם אצלנו הוא מאוד פשוט וקל, כל שעליכם לעשות הוא פשוט להגיע אלינו לקחת את מפל השוקולד חם להשכרה, לחבר לחשמל וללחוץ על כפתורי ההפעלה המתאימים, למעשה להעביר אותם ממצב OFF למצב ON, בהתאם להוראות ההפעלה וזה הכל.

 

כמה זמן צריך לחכות עד שמפל השוקולד חם יהיו מוכן ?
ממלאים את מפל השוקולד בשוקולד, בהתאם להוראות, מחברים לחשמל, מכוונים בהתאם להוראות ההפעלה, ולאחר מס' דקות מפל השוקולד מתחיל להתחמם ולהמיס את השוקולד, לאחר שהשוקולד חם ומומס, במצב נוזלי, פשר להקטין את עוצמת החום, מפל שוקולד חם  מוכן להגשה, ניתן להשתמש בשוקולד בטמפרטורת חדר או לחמם הזהירות, ל15 שניות בלבד במיקוגל ולא בשוקולד קר על מנת לקצר את משך הכנת מפל שוקולד חם.


לסיכום:
אם אתם מחפשים מפל שוקולד ענק להשכרה חשוב לזכור, מפל שוקולד ענק לוקחים רק מהמומחים.

כללי:
המחירים אינם כוללים מע"מ.
השכרת מפל שוקולד חם הינה ל-24 שעות, אירוע אחד, באיסוף והחזרה עצמית ע"י הלקוח. 
ניתן לקבל את המפל שוקולד חם בהובלה ואיסוף מבית הלקוח בתוספת תשלום.
ניתן לשכור מאתנו בנוסף למפל שוקולד להשכרה גם שירותי הפעלה / דוכני מזון לאירועים בתוספת תשלום.

בכל שאלה, התקשרו אלינו,

צוות שירות לקוחות,
מהמה - דוכני מזון
טל' 03-9448080

bottom of page