top of page

דוכן דונאטס טבעוני / סופגניות (כשר, פרווה)

דוכן דונאטס | קיר דונאטס לאירועים

 

דוכן דונאטס לאירועים, דוכן צבעוני ועשיר במגוון טעמים מוגש בדוכן מעוצב או בקיר דונאטס ייחודי - כל ביס אומנות. 

 

דוכן דונאטס לאירועים צבעוני, מתוק, עשיר ומפנק הכולל דונאטס ו/או סופגניות במבחר תוספות: ריבה, ריבת חלב, שוקולד, קצפת, תותים עם תוספות מתוקות: מסטיקים, סוכריות על מקל/סודה, חטיפים, סוכריות גומי, חמצוצים, ג'לי, קרמבו, סוכריות קופצות, שברי גליליות ועוגיות.

קיר דונאטס לאירועים / בר דונאטס לא ישאיר אף אחד מהאורחים שלכם אדיש, פתאום כולם מחכים בתור לקבל עוד דונאטס.

מעוניינים לשדרג את האירוע שלכם עם דוכן דונאטס / בר דונאטס לאירועים, 

צוות מֵהמֵה - דוכני מזון לשרותכם, 

להזמנה - לחצו כאן> או חייגו 03-9448080.

רוצים מפל שוקולד להשכרה ולתפעל אותו עצמאית, אפשר ובקלות.

אז מה זה דוכן דונאטס?

בבר דונאטס מגישים דונאטס, דונאט או בעברית סופגנית חישוק (באנגלית: Doughnut) הוא בלילה או עיסה מתוקה המטוגנת בשמן עמוק. שתי הצורות המקובלות ביותר לדונאט הן צורת טורוס או כדור פחוס ממולא בריבה, קרם, פודינג או מילוי מתוק אחר. הכדור הקטן שמוצא מאמצעו של דונאט בצורת טורוס במהלך הכנתו ניתן לטיגון ונקרא לעתים דונאט-הול (או "החור של הדונאט", ידוע גם בשם המותג מאנצ'קין ברשת דאנקן דונאטס).

ההיסטוריה של הדונאטס

ההיסטוריה של הדונאטס שנויה במחלוקת. על פי גרסה אחת הגיעו הדונאטס לצפון אמריקה עם המתיישבים ההולנדים. תאוריה זו נתמכת על ידי העובדה שבאמצע המאה ה-19 נקראו הדונאטס בשמם ההולנדי Olykoeks, שמשמעותו המילולית "עוגות שמנוניות". עם זאת, יש ראיות ארכאולוגיות לכך שמאכל דומה הוכן על ידי התושבים המקוריים של אמריקה בשטח המצוי כיום בדרום מערב ארצות הברית. 

הנסון קרוקט גרגורי טען שהמציא את הדונאט הטבעתי בשנת 1847 במהלך עבודתו על ספינת סוחר. על פי הטענה, גרגורי לא היה מרוצה מטעמם של הדונאטס הכדוריים וביקש לנקבם. הניקוב התבצע באמצעות המכסה של מכל פלפל שחור.

איך מכינים דונאטס?

הדונאטס בדוכן דונאטס לאירועין מכיל בצק: ניתן להכין דונאטס מבצק שמרים (ליצירת דונאט אוורירי, דוגמת סופגנייה) או מבלילת-עוגה מיוחדת. דונאטס מבצק שמרים מכילים כ-25% שמן, בעוד שדונאטס מבצק עוגה מכילים כ-20% שמן.

הדונאטס בבר דונאטס לאירועים בצורת טבעת נוצרים באחת מארבע דרכים. הדרך האחת היא חיבור שני הקצוות של פיסת בצק דקה וארוכה (בצורת צינור). הדרך השנייה היא שימור במכשיר חיתוך מיוחד המבצע חיתוך מקביל של המעטפת החיצונית והחלל הפנימי. בבצק שמחולץ ממרכזו של כל דונאט ניתן להשתמש להכנת דונאט-הול (כאמור לעיל) או להחזירו לתוך כלל העיסה לשם הכנת דונאטס נוספים. הדרך השלישית היא מתיחת עיסה בצורת דיסק עד להיווצרות חור במרכז. הדרך הרביעית היא שימוש במכשיר המזליף עיסה בצורת טבעת במישרין לתוך השמן של מכונת הדונאטס.

הדונאטס המוגשים בדוכן דונאטס מטוגנים: דונאטס מבצק עוגה מטוגנים משך 90 שניות בטמפרטורה של בין 190–198 מעלות צלזיוס עם הפיכה אחת במהלך הטיגון. דונאטס מבצק שמרים מטוגנים כ-150 שניות בטמפרטורה של 182–190 מעלות ולפיכך סופגים יותר שמן. בשנים אחרונות, עקב התגברות המודעות הבריאותית, ישנם יצרנים האופים את הדונאטס בתנור במקום לטגנם. בייצור המוני של דונאטס מטוגנים מבצק שמרים משולבת בתהליך ההכנה אפייה לזמן קצר (20 דקות), אך אלה אינם מסווגים כדונאטס אפויים.

כיסוי ומילוי: לאחר הטיגון הדונאטס מכוסים לעתים קרובות בזיגוג סוכר, שוקולד, או אבקה כלשהי, כגון קינמון או אבקת סוכר. הם ממולאים - על ידי הזרקה - בריבה, פודינג או מילוי מתוק אחר.

כיום בר סופגניות או בר דונאטס לאירועים לאירועים נחשב כאטרקציה מתוקה ומאד מקובלת באירועי חברה ובמסיבות.

משנת 2003, ממשיך הקייטרינג של מהמה להפתיע עם דוכני מזון לאירועים, לרגש ולהגיש בכל אירוע את השילוב המושלם שבין ניסיון לחדשנות עם מבחר ענק של דוכני מזון כולל שילוב עם דוכן דונאטס או בר סופגניות לאירועים שהכנת האוכל בהם נעשית לעיניי האורחים.

14 שנות ניסיון ומקצועיות שבאים לידי ביטוי בוויזואליות ובמסירות של האוכל המוגש בכל אירוע. האירוע שלכם חשוב לנו לא פחות מאשר הוא חשוב לכם ולכן אנו נתייחס אליו באהבה וברצינות, ניתן תשומת לב לכל הפרטים הקטנים על מנת להפיק לכם אירוע מושלם.

צוות שירות אדיב ומקצועי, שחובר יחד בהרמוניה, עם ניסיון מוכח בדוכני מזון ברמה הגבוהה ביותר, שהקו המנחה אותנו הוא - שלמות. קשה להחליט, מתלבטים, צרו קשר והמפיקים שלנו יסייעו לכם בהחלטה בדרך לאירוע מושלם, תנו מבט בתמונות מהאירועים ובמגוון לקוחותינו.

שלכם לכל אירוע, גם ב- דוכן דונאטס לאירועים או בר סופגניות לאירועים אפילו בקיר דונאטס.

צוות מֵהמֵה - דוכני מזון

​טלפון:  03-9448080

bottom of page