שאלות ותשובות 

שאלות ותשובות מהמה דוכני מזון

לקוחות יקרים,

כאן תוכלו למצוא המון מידע ותשובות לשאלות בתחום דוכני מזון לאירועים, אך זכרו, האמור לעיל הנו כללי ביותר, בכל מקרה שלא מצאתם תשובה, תמיד תוכלו להתקשר 

קבוצת מהמה- דוכני מזון

03-9448080

שאלות ותשובות - דוכני מזון לאירועים

האם אתם כשרים?


כן, בוואדי, כל הציוד בחברה כשר, מחולק למחלקות בשרי, חלבי ופרווה, כשהציוד חוזר מאירוע הוא מוכשר מחדש על ידי נאמן כשרות שמפוקח על ידי משגיח כשרות של מועצה מקומית חבל מודיעין. ניתן להזמין אירוע בכשרות רבנות, כשרות מהודאת וכשרות בד"ץ עדה חרדית.
איפה אתם ממוקמים?


קבוצת מהמה - דוכני מזון ממקומת במושב רינתיה ברח' הרימונים 37, על כביש 40, בין פתח תקווה ליהוד, כעשרים דקות מתל אביב, הרצליה ראשון לציון.
מהי הכתובת למשלוח מכתב בדואר ישראל?


הכתובת למשלוח דואר ישראל היא ת.ד. 93 רינתיה, מיקוד 7316500
מהם שעות הפעילות?


שעות הפעילות הם א'-ה' בין השעות 09:00 ל- 18:00, ימי שישי בין השעות 08:45 ל- 12:00, בימי שבת וחג - סגור. ניתן לבצע איסופים והחזרות מעבר לשעות הפעילות בתאום מראש בלבד!.
מתי נוסדה קבוצת מהמה - דוכני מזון?


בשנת 2019 קבוצת מהמה - דוכני מזון חגגה 16 שנות פעילות וגדלה באופן מתמיד, אנו ננצל את כל הידע והניסיון שצברנו משנת 2003 על מנת להעניק לכם הלקוחות שירות טוב יותר במחיר מצויין, תמיד נראה את הצלחת האירוע שלכם לנגד עיננו כמשימה החשובה ביותר.
האם בנוסף לאירוע ניתן גם להשכיר ציוד?


כן, אם נעשה לכם אירוע תוכלו בנוסף להשכיר ציוד משלים, ככל שתחפצו ולא לשלם על כך משלוח!, לפרטים נוספים כנסו ללשונית "ציוד להשכרה" בכותרת האתר.
מהם אמצעי התשלום? / איך משלמים?


אנו מכבדים את כל כרטיסי האשראי, למעט דיינרס, כסף מזומן וצ'קים בכפוף לאישור ישראכרט צ'ק.
האם אתם ספקים של משרד הביטחון?


כן, קבוצת מהמה - דוכני מזון היא ספק מורשה של משרד הביטחון מסק ספ' 001101579
האם קבוצת מהמה- דוכני מזון היא ספק מורשה של המשטרה?


כן, קבוצת מהמה - דוכני מזון היא ספק מורשה של המשטרה, מס' ספק 40009110
האם קבוצת מהמה - דוכני מזון היא ספק מורשה של תעשייה אווירית?


כן, קבוצת מהמה - דוכני מזון היא ספק מורשה של תעשייה אווירית מס' ספק IV751.
האם יש למהמה - דוכני מזון לאירועים תקנון פעילות?


בהחלט, ניתן למצוא קישור לתקנון בתחתית האתר (בפוטר בחלק השמאלי).
מה המשמעות של "קבלן ביצוע" של מפיקים?


המפיק למעשה הוא מנהל האירוע, אך לרוב אין לו צוות תפעולי ו/או מכונות מזון ו/או ציוד לאירוע והוא נזקק לשירותי חברות חיצוניות (כדוגמת קבוצת מהמה - דוכני מזון לאירועים והשכרת מכונות) שיקימו ויתפעלו עבורו את האירוע, אנו מחזיקים מחסן ציודים גדול, צוות לוגיסטי וצוות טכני מנוסים, בנוסף לכמות ציודים ומכונות מזון גדולה מאד, כך שבפעל, אנחנו מקימים ומתפעלים את האירוע כ"קבלן ביצוע" של המפיק.
איך אפשר לדעת מיהם הלקוחות העובדים עם קבוצת מהמה?


בכדי לראות את הרזומה שלנו, תוכלו ללחוץ על הקישור בכותרת "בין לקוחותינו" ולראות את מגוון לקוחותינו, מעונינים לדבר בעצמכם עם לקוח, הדבר אפשרי בהחלט, צרו קשר עם שירות לקוחות בטלפון 03-9448080 ונעביר לכם את כל הפרטים.
מתי מותר לבטל אירוע / מהי מדיניות הביטולים?


מדיניות הביטולים בהזמנת שירותי הסעדה, לרבות קייטרינג ו/או דוכני מזון: - ביטול שלא מכוח עליון, עד 14 ימים לפני האירוע, יחייבו את המזמין ב 30% מההזמנה כפיצוי מוסכם. - ביטול שלא מכוח עליון עד 7 ימים לפני האירוע יחייבו את המזמין ב 50% מההזמנה כפיצוי מוסכם. - ביטול שלא מכוח עליון עד שלושה ימי עסקים לפני מועד האירוע יחייבו את המזמין ב 70% מההזמנה. - ביטול שלא מכוח עליון עד יום עסקים, לפני מועד האירוע יחייבו את המזמין ב 90% מההזמנה. - ביטול שלא מכוח עליון ביום האירוע או 24 שעות לפני האירוע יחייבו את המזמין ב 100% מההזמנה. תקנון החברה ותנאי המדיניות המלאים נמצאים באתר, בתחתית בצד השמאלי.
איך אפשר לראות תמונות מאירועים?


ניתן לראות תמונות מאירועים בתפריט הראשי תחת הלשונית "תמונות".
האם יש לכם דוכני מזון טבעוניים?


כן, באירוע ניתן להזמין מנות טבעוניות ואף אירוע שלם טבעוני, שאל את השף לפרטים 03-9448080.
האם יש לכם דוכני מזון צמחוניים?


כן, יש לנו דוכני מזון טבעוניים, ניתן להזמינם כחלק מאירוע או אף את כל האירוע צמחוני.
מהם סוגי האירועים שקבוצת מהמה - דוכני מזון מפיקים?


קבוצת מהמה - דוכני מזון לאירועים מפיקה כמעט את כל סוגי האירועים, החל מאירועי בוטיק פרטיים ועד אירועי ענק עם אלפי מוזמנים, פסטיבלים, כנסים, אירועי חברה וכד'.
מהם סוגי דוכני המזון?


בקבוצת מהמה- דוכני מזון יש 93 סוגי דוכנים, ניתן לשלב ולערבב כל סוג וליצור תמהיל אישי המתאים לאירוע שלכם, כנסו ללשונית "דוכני מזון" ותוכלו לראות את הפירוט המלא, מעוניינים בהסבר, צלצלו 03-9448080
האם יש לכם מנות ללא גלוטן?


כן בהחלט ניתן להזמין מנות מופרדות ללא גלוטן, המנות נמצאות בהפרדה והשגחה מלאה לאורך כל האירוע עד להגשה ללקוח.