שאלות ותשובות - דוכני מזון  

שאלות ותשובות מהמה דוכני מזון

לקוחות יקרים,

כאן תוכלו למצוא המון מידע ותשובות לשאלות בתחום השכרת ציוד לאירועים, אך זכרו, האמור לעיל הנו כללי ביותר, בכל מקרה שלא מצאתם תשובה, תמיד תוכלו להתקשר 

קבוצת מהמה- דוכני מזון

03-9448080

שאלות ותשובות - השכרת ציוד לאירועים

האם מכונות המזון להשכרה כשרות?


כן, בוואדי, כל הציוד בחברה כשר, מחולק למחלקות בשרי, חלבי ופרווה, כשהציוד חוזר מהשכרה הוא מוכשר מחדש על ידי נאמן כשרות שמפוקח על ידי משגיח כשרות של מועצה מקומית חבל מודיעין.
איפה אתם ממוקמים?


קבוצת מהמה - דוכני מזון ממקומת במושב רינתיה ברח' הרימונים 37, על כביש 40, בין פתח תקווה ליהוד, כעשרים דקות מתל אביב, הרצליה ראשון לציון.
מהי הכתובת למשלוח מכתב בדואר ישראל?


הכתובת למשלוח דואר ישראל היא ת.ד. 93 רינתיה, מיקוד 7316500
מהם שעות הפעילות?


שעות הפעילות הם א'-ה' בין השעות 09:00 ל- 18:00, ימי שישי בין השעות 08:45 ל- 12:00, בימי שבת וחג - סגור. ניתן לבצע איסופים והחזרות מעבר לשעות הפעילות בתאום מראש בלבד!.
מתי נוסדה קבוצת מהמה - דוכני מזון?


בשנת 2019 קבוצת מהמה - דוכני מזון חגגה 16 שנות פעילות וגדלה באופן מתמיד, אנו ננצל את כל הידע והניסיון שצברנו משנת 2003 על מנת להעניק לכם הלקוחות שירות טוב יותר במחיר מצויין, מיד נראה את טובת האירוע שלכם לפני הכל.
מי מוביל את הציוד? האם יש לכם הובלות?


הלקוח הוא זה שבוחר איך לשנע את הציוד, אפשרי איסוף והחזרה עצמית ובכך לחסוך כסף על הובלה, לרשותכם שירות הובלה ו/או איסוף לכל מקום בארץ, כמובן בתוספת תשלום., אבל לא יקר מידיי.
האם כל אחד יכול להשכיר ציוד לאירועים?


כמעט כל אחד מעל גיל 18 יכול להשכיר ציוד ולתפעל אותו לבד באירוע, יש לעבור הדרכה קצרה וצריך להישמע להוראות ההפעלה, אך המכונות מאד ידידותיות ופשוטות להפעלה, אם תסתבכו אנחנו כאן בשבילכם בטלפון 03-9448080.
איך משכירים ציוד לאירוע?


מאד קל ופשוט, מזמינים דרך אתר האינטרנו שלנו או דרך הטלפון 03-9448080 ומשריינים את המכונות המבוקשות לתאריך האירוע, זהו, ככה פשוט. בהצלחה. שאלו אותנו על המבצע, 3 מכונות ב-500 ₪. מקבלים הצעת מחיר מסודרת הכוללת בדיוק את הפריטים והמחירים, מהי תקופת השכירות ואיך מקבלים ומחזירים את הציוד (עצמי או הובלה), לאחר אישור הצעת המחיר והתשלום, הציוד שלכם לתאריך ההזמנה, שבאים לאסוף או למוביל צריך להציג תעודה מזהה (תעודת זהות או רישיון) אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך על מנת לוודא שתהנו ממנו ושהכל ילך חלק.
האם הציודים נכנסים לרכב פרטי?


רוב מכונות המזון והציודים נכנסים לרכב פרטי, צריך לוודא שהרכב ריק (תא המטען ריק) ולא להגיע כשהרכב מלא נוסעים, תוכלו לברר עם נציג שירות בטלפון 03-9448080 האם הציוד שהזמנתם אכן נכנס לרכב פרטי, במידה ותבקשו להשכיר כמות ציודים גדולה ו/או אין ברשותכם רכב, תוכלו להזמין משלוח ו/או איסוף.
האם הציודים / מכונות המזון כבדות?


תלוי באיזה מכונה מדובר, את מפל השוקולד מרימים ביד אחת את מכונת הסוכר בשתי ידיים ואת מכונת הברד מרימים שני אנשים. הציוד/מכונות המזון להשכרה הינו ציוד מקצועי ואיכותי, על כן יש מכונות כבדות שנדרש 2 אנשים לשינוע, אם אינכם יכולים לשנע בעצמכם תוכלו להזמין משלוח ו/או איסוף - הכרוכים בתשלום נוסף.

חשוב - בטיחות היא מעבר לכל! אין להרים את המכונות בצורה לא בטוחה מחשש לנזק,
תוכלו למצוא באתר הוראות בטיחות והפעלה לכל דוכן מזון / מכונת מזון להשכרה.
מה צריך להביא כאשר מגיעים להשכיר מכונות וציוד לאירועים?


בהגיעכם להשכיר מכונות וציוד לאירועים / דוכני מזון להשכרה, עליכם להצטייד בתעודת זהות / רישיון נהיגה, ותשלום על הציוד / המכונות שביקשתם להשכיר. בהגיעכם תחתמו על תעודת משלוח שהיא הסכם קצר המציין זמנים, סוגי המכונות אשר השכרתם. כמו כן את החומרים הנלווים והמחיר המסוכם.
מהי תעודות משלוח שחותמים כשמגיעים לאסוף ציוד?


בקיצור, ההסכם מחייב את הלקוח לשמור המכונות ששכר ולהחזירם נקיות ותקינות כפי שקיבל אותם. הלקוח, שוכר המכונות אחראי, חס וחלילה, לכל נזק שיגרום למכונות ויישא בכל עלויות התיקון או לחליפין החלפת המכונה וכן להחזרת הציוד שהושכר במועד שסוכם. שמירה על כללי הפעלת המכונות והבטיחות תאפשר לכולם להנות מהמכונות המקצועיות עד הרגע האחרון ולהחזירם שלמות.
מהם האמצעי התשלום? / איך משלמים?


אנו מכבדים את כל כרטיסי האשראי, למעט דיינרס, כסף מזומן וצ'קים בכפוף לאישור ישראכרט צ'ק.
החזרתי מכונה מלוכלכת מה עושים?


מחיר ההשכרה לוקח בחשבון שתחזירו מכונה נקייה ואינו כולל בתוכו עלות ניקיון, אם החזרתם ציוד / מכונת מזון מלוכלכת - לא נורא, תוכלו לנקות אותם בעצמכם במחסן שלנו או לשלם דמי ניקוי בהתאם למחירון נמפורט באתר החברה שנע בין 200-50 ₪ + מע"מ לכל מכונה, תלוי במכונה וברמת הלכלוך.
נשבר לי ציוד / מכונת מזון (בטעות), מה עושים?


ראשית לא מנסים לתקן לבד, זה אף פעם לא עובד, אם השבר קרה לפני האירוע, האירוע שלכם נמצא בחשיבות עליונה! ניתן להגיע למחסן ו/או להזמין משלוח של ציוד חליפי, הן המשלוח והן הציוד החליפי בתשלום. חשוב לציין שמכונות המזון תעשייתיות! אנו נבחן את השבר / קלקול ונגבה מכם בהגינות רק את מחיר התיקון, כמקובל בשוק.
איחרתי בהחזרת ציוד מושכר / מכונת מזון, מה עושים?


הציודים ומכונות המזון לאירועים מושכרות כמעט כל יום, במידה ואין לנו השכרה אחריכם, לעיתים נאפשר איחור של יום אחד בלי עלות נוספת, במידה ולקוח אחר מחכה למכונה, נבקש ממך להתאמץ להחזיר את דוכן המזון / מכונת המזון בזמן או להזמין איסוף על ידנו בתשלום או לשלם על יום שכירות נוסף.
השכרתי ציוד / מכונות מזון לאירוע, קרתה לי תקלה, מה עושים?


אנחנו לצידכם לאורך כל ההשכרה, כשאתם במצוקה, גם אם היא לא קשורה אלינו, אנחנו נרתם לעזרתכם, תוכלו להתקשר לקבל תמיכה טכנית בטלפון 03-9448080, בתאום טלפוני, תוכלו להגיע בכל יום בכל שעה 24/7 ולקחת מכונה חליפית ו/או להיעזר בידע שלנו על מנת לפתור תקלה, גם אם היא לא קשורה אלינו.
האם אתם ספקים של משרד הביטחון?


כן, קבוצת מהמה - דוכני מזון היא ספק מורשה של משרד הביטחון מסק ספ' 001101579
האם קבוצת מהמה- דוכני מזון היא ספק מורשה של המשטרה?


כן, קבוצת מהמה - דוכני מזון היא ספק מורשה של המשטרה, מס' ספק 40009110
האם קבוצת מהמה - דוכני מזון היא ספק מורשה של תעשייה אווירית?


כן, קבוצת מהמה - דוכני מזון היא ספק מורשה של תעשייה אווירית מס' ספק IV751.
האם יש למהמה - דוכני מזון לאירועים תקנון פעילות?


בהחלט, ניתן למצוא קישור לתקנון בתחתית האתר (בפוטר בחלק השמאלי), בכל שאלה תמיד ניתן להתקשר לשירות לקוחות בטלפון 03-9448080.
האם קבוצת מהמה - דוכני מזון מוכרת ציודים?


אנו לא מוכרים ציוד, בחרנו להתמקצע במה שאנחנו עושים הכי טוב, מעל 16 שנים, השכרת ציוד ומכונות מזון לאירועים, עסק לממכר ציוד הינו עסק אחר לגמרי וזה לא אנחנו, אנחנו רק משכירים ציוד לאירועים.
האם קבוצת מהמה- דוכני מזון מתקנים ציוד?


אנחנו לא מתקנים ציודים, אנו מחזיקים מעבדה וצוות טכני שמתחזק ברמה מעולה את הציוד להשכרה שאנו מעמידים לכם, הלקוחות, אך לצערנו המעבדה הזו היא לשימוש החברה בלבד ולא לקהל הרחב כך שלא נוכל לקבל ציודים לתיקון.
מה המשמעות של "קבלן ביצוע" של מפיקים?


המפיק למעשה הוא מנהל האירוע, אך לרוב אין לו צוות תפעולי ו/או מכונות מזון ו/או ציוד לאירוע והוא נזקק לשירותי חברות חיצוניות (כדוגמת קבוצת מהמה - דוכני מזון לאירועים והשכרת מכונות) שיקימו ויתפעלו עבורו את האירוע, אנו מחזיקים מחסן ציודים גדול, צוות לוגיסטי וצוות טכני מנוסים, בנוסף לכמות ציודים ומכונות מזון גדולה מאד, כך שבפעל, אנחנו מקימים ומתפעלים את האירוע כ"קבלן ביצוע" של המפיק.
ראיתי ציוד ממותג של מהמה - דוכני מזון בקייטרינג אחר, מה זה אומר?


לרוב קייטרינג מחזיק כמות קטנה של מכונות מזון, ולעיתים יש לו אירוע גדול ו/או מספר אירועים במקביל, על כן הם מגיעים אלינו להשכיר ציוד לאירועים ו/או להשכיר מכונות מזון לאירועים, יש חברות הפקה ו/או קייטרינג שבכלל לא מחזיקים ציודים ובאים לשכור ציוד / מכונות מזון רק לפני אירוע.לרוב קייטרינג מחזיק כמות קטנה של מכונות מזון, ולעיתים יש לו אירוע גדול ו/או מספר אירועים במקביל, על כן הם מגיעים אלינו להשכיר ציוד לאירועים ו/או להשכיר מכונות מזון לאירועים, יש חברות הפקה ו/או קייטרינג שבכלל לא מחזיקים ציודים ובאים לשכור ציוד / מכונות מזון רק לפני אירוע.
איך אפשר לדעת מיהם הלקוחות העובדים עם קבוצת מהמה?


בכדי לראות את הרזומה שלנו, תוכלו ללחוץ על הקישור בכותרת "בין לקוחותינו" ולראות את מגוון לקוחותינו, אם תרצו המצלה ו/או לשוחח עם לקוח הדבר בהחלט אפשרי, צרו קשר עם שירות הלקוחות ונמסור לכם את כל הפרטים.
כמה זמן לוקחת פרוצדורת איסוף ציוד מהמחסן?


תלוי במה לוקחים, שתגיעו אלינו, נראה לכם את הציוד ונוודא ביחד שהוא תקין, נסביר לכם איך מתפעלים את הציוד להשכרה, ניתן לכם הוראות בטיחות והפעלה בכתב, נארוז לכם את הציוד שהשכרתם לרכב, כל התהליך לוקח 15-45 דקות, תלוי בכמות הציוד להשכרה שהזמנתם ובסוג המכונות, בתקופות חגים יש לחץ ולעיתים תידרשו להמתין אחרי לקוח שהגיע לפניכם, על מנת להימנע מהמתנה תוכלו לתאם את האיסוף ולקבוע טלפונית עם המחסן.
איך מבטלים הזמנה?


בהשכרת ציוד: במקרה של ביטול שלא עקב פגם במוצר או אי התאמה: ביטול הזמנה מאושרת להשכרת ציוד, עד 7 ימים לפני מועד ההזמנה או המשלוח המוזמן, המוקדם מבינהם, יחייב את המזמין בדמי ביטול של 50% מההזמנה + מע"מ. ביטול הזמנה מאושרת להשכרת ציוד, 7 ימים או פחות לפני מועד ההזמנה או המשלוח המוזמן, המוקדם מבינהם, יחייב את המזמין בדמי ביטול של 90% מההזמנה + מע"מ. ביטול הזמנה לאחר שנרכש ציוד במיוחד עבור הזמנת לקוח, במקרה ביטול ההזמנה, לאחר שנרכש הציוד, הלקוח יחוייב ב90% מעלות ההזמנה + מע"מ. תקנון האתר ותנאי הביטול המלאים נמצאים בתחתית האתר בצידו השמאלי.