ימ במ בם תירס חם (כשר, פרווה)

בר תירס חם

דוכן תירס חם, קלחי תירס חם וטרי, ישר מהסיר בתוספת מלח חמאה, צ'ילי מתוק / חריף וזעתר. 

 

דוכן התירס כולל קלחי תירס חמים המוגשים חצויים היישר מהסיר, מומלחים בטעמי חמאה עדינים (פרווה) ומוגשים בליווי צ'ילי מתוק או צ'ילי חריף וזעתר.

קשה להתחרות עם התירס החם וטרי בפה, שזורק איתנו הישר אל הילדות. את דוכן התירס ניתן לשלב עם דוכני מזון נוספים, דוכני סטריט פוד מאותה משפחה כמו דוכן נקניקיות, תפוחי אדמה מדורה, בר פרעצל, בורקס תורכי ועוד, להשלמת חווית אוכל הרחוב המשובחת. 

משנת 2003, ממשיך הקייטרינג של מהמה להפתיע עם דוכני מזון לאירועים, לרגש ולהגיש בכל אירוע את השילוב המושלם שבין ניסיון לחדשנות עם מבחר ענק של דוכני מזון בשילוב דוכן תירס חם שהכנתו נעשית בסיר ישירות לעיניי האורחים.

14 שנות ניסיון ומקצועיות שבאים לידי ביטוי בוויזואליות ובמסירות של האוכל המוגש בכל אירוע. האירוע שלכם חשוב לנו לא פחות מאשר הוא חשוב לכם ולכן אנו נתייחס אליו באהבה וברצינות, ניתן תשומת לב לכל הפרטים הקטנים על מנת להפיק לכם אירוע מושלם.

צוות שירות אדיב ומקצועי, שחובר יחד בהרמוניה, עם ניסיון מוכח בדוכני מזון ברמה הגבוהה ביותר, שהקו המנחה אותנו הוא - שלמות. קשה להחליט, מתלבטים, צרו קשר והמפיקים שלנו יסייעו לכם בהחלטה בדרך לאירוע מושלם, תנו מבט בתמונות מהאירועים ובמגוון לקוחותינו,

שלכם לכל אירוע, גם ב- דוכן תירס חם.

צוות מֵהמֵה - דוכני מזון

​טלפון:  03-9448080

הרימונים 37 רינתיה  office@meme.co.il

רוצה שנחזור אליך?

מהמה - דוכני מזון מכבדים כרטיסי אשראי

מכבדים כרטיסי אשראי, למעט דיינרס

0

מכבדים צ'קים בכפוף לאישור ישראכרט צ'ק

מהמה דוכני מזון באמון הציבור