top of page

כיריים אינדוקציה להשכרה 

ראשי>ציוד להשכרה>אינדוקציה>כיריים אינדוקציה

אינדוקציה להשכרה

כיריים אינדוקציה להשכרה

 

פלטת אינדוקציה חשמלית מקצועית ואיכותית בעל תרמוסטט מדויק, גוף נירוסטה, האינדוקציה כשרה.

 

אינדוקציה להשכרה רק ב-350 ₪ + מע"מ

להזמנה - לחצו כאן> או חייגו 03-9448080 

לא במבצע 3 ב-500 ש"ח + מע"מ לפרטים>

​כיריים אינדוקציה להשכרה, מתאים לסיר בקוטר: 16-26 ס"מ. מצב בורר ל-2 מצבי עבודה: עוצמת חום וטמפרטורה. שליטה מדויקת בטמפרטורה: 60-240 מעלות צלסיוס. יח' בקרה לבטיחות מושלמת + מנגנון כיבוי אוטומטי במצב של חימום יתר. 

 

יח' תצוגה דיגיטלית למידע מדויק על מצב המכשיר. טיימר לשליטה על זמני עבודה. 2 מערכות מאווררים פנימיות לקירור מושלם של המערכת האלקטרונית.

מפרט טכני:  להורדת הוראות בטיחות והפעלה>   
טמפ' עד 240 מעלות צלסיוס.
צריכת חשמל: 3,000w.
מתח: 220v/50Hz.


נתונים פיסיים:
גובה 10 ס"מ, רוחב 33 ס"מ, עומק 39 ס"מ.

משקל כ-5 ק"ג.

מהמה דוכני מזון והשכרת ציוד לאירועים, תשכיר לכם פלטת אינדוקציה איכותית, כיריים אינדוקציה להשכרה, כמכונה בהפעלה עצמית, או כחלק מהפקת אירוע הכולל הקמת דוכנים, הפעלת הדוכן וההגשה עצמאית על ידכם או על ידי הצוות שלנו, לבחירתכם, האינדוקציה להשכרה כשרה.

מחפשים ציוד / מכונה אחרת - לחצו כאן>>
מחפשים דוכני מזון לאירועים  - לחצו כאן>>

זקוקים למידע נוסף, התקשרו אלינו,
צוות שירות לקוחות,

מֵהמֵה -  דוכני מזון
טל' 03-9448080
  

 

הכי כדאי אצלנו כיריים אינדוקציה להשכרה?

החברה הגדולה בהשכרת ציוד לאירועים.
14 שנים של ניסיון יתנו לכם את השקט באירוע.

-> המכונות כשרות!
-> בחירום, זמינים 24/7!
-> רק מכונות מקצועיות ואיכותיות!
-> מבחר עצום של מכונות, בכל הגדלים! 
-> כל מה שצריך לאירוע - תחת קורת גג אחת!
-> בתקלה, אפשרות משלוח מכונה חלופית!
-> כל המוצרים המשלימים (תרכיזים, כוסות וכד')!
-> משלוח / איסוף של הציוד - במחיר מיוחד!
-> משלמים רק על יום האירוע בלבד!
-> מכבדים את כל סוגי כרטיסי האשראי,


לצוות השירות וההזמנות חייגו 03-9448080

אז מה זה פלטת אינדוקציה להשכרה?
איך זה עובד? פלטת אינדוקציה למעשה פלטה גדולה, בנויה מפלדת אל חלד – נירוסטה, שבבסיסה יש גוף חימום מגנטי עוצמתי,

שניקרא אינדוקציה המחמם במהירות וביעילות סירים ומחבתות. אינדוקציה - החימום מתבצע ישירות בסיר או מחבת על ידי חימום השראתי. שיטה זו משאירה את המשטח עליו מונח הסיר או המחבת קר בכל עת, אך נדרשים סירים מיוחדים לבישול. המשטחים הקיימים היום באינדוקציות הינם ממגוון חומרים, העיקריים שבהם הם זכוכית קרמית, זכוכית מחוסמת, וחומרים קרמיים נוספים. גופי החימום בכיריים אינדוקציה להשכרה יכולים להיות מסודרים, ומוזנים, בחיבור חשמלי חד פאזי או תלת פאזי (תלת מופעי). אינדוקציה בעלת חיבור תלת פאזי מאפשרת הספק כולל גבוה יותר. אך הוא מצריך חיבור תלת פאזי כאמור, על כן מכיוון שגם אינדוקציה חד פאזית הינה בעלת הספק גבוה מאד, היא זו הנפוצה בשוק.


אז מה ההבדל בין אינדוקציה להשכרה?
היתרון של אינדוקציה להשכרה אצלנו הוא האיכות, זמן ההכנה וכמות המנות שאpשר להכין בעזרתה, הרי לא תרצו שהאינדוקציה להשכרה תפסיק לחמם באמצע אירוע. באמצעות השכרת אינדוקציה תוכלו להכין מנות רבות במהירות וללא הפסקה. אינדוקציה להשכרה לאירועים הינה כלי עבודה חשוב, קל לתפעול ובעל הספק גבוה, מספיק אינדוקציה להשכרה - אחת לתת שירות לכמות אורחים גדולה, כל מה שצריך חשמל וזהו, להתחיל לבשל או לחמם.


מחפשים מכונת אינדוקציה להשכרה אל תהססו לפנות אלינו.

יתרונות אינדוקציה להשכרה:
- אינדוקציה אחת מספיקה לבשל או לחמם לכמות גדולה של אורחים. 
- יעלות אנרגטית וצריכת חשמל נמוכה והגנה על לוח הפיקוד החשמלי. 
- מנגנון בטיחות, להגנה על המשתמשים באינדוקציה מפני חימום יתר.
- הנדסת אנוש מעולה לצורכי ניקיון ואחזקה שוטפת.

אינדוקציה היתרונות, 

כיריים בשיטת האינדוקציה - שיטת האינדוקציה היא שיטה על פיה סלילים מגנטיים הממוקמים מתחת למשטח הזכוכית הקראמית, יוצרים אפקט חום מדויק בקוטר המתאים לתחתית כלי הבישול, מדובר באנרגיה יעילה ביותר שאינה הולכת לאיבוד, כאשר במהלך הבישול נוצר שדה מגנטי שמחמם את הסיר בלבד, בעוד שהאזור שמסביב נותר קר. אם לא מונח סיר על הכיריים, גם אם הן מופעלות, הן לא יתחממו. החימום מתבצע רק ברגע שמונח סיר.

היתרון בשיטת הבישול הזו, הוא בכך שהזרם המגנטי מתרכז בנקודות המגע שבין אזור הבישול לסיר. כמו כן, מיד עם הסרת הסיר, אזורי הבישול מתקררים, כך שהסיכון הקיים בכיריים קרמיות לשים יד על כיריים חמות מבלי לדעת שהן עובדות, מצטמצם. הבישול באמצעות אינדוקציה מהיר יותר ובטיחותי, משום שרק האזורים הרלוונטיים חמים, כך גם חלל המטבח כולו מתחמם פחות.

שיפורים ותוספות באינדוקציה, יש מס' אפשרויות בישול באינדוקציה להשכרה, פונקציה, המביאה את אזור הבישול לעוצמה המקסימלית, ואחר כך מנמיכה אותה - אלמנט יעיל כאשר מכינים תבשילים המצריכים הרתחה מהירה תחילה ומיד אחר כך בישול איטי על אש קטנה. בנוסף לאלה אפשרות לתכנות דיגיטלי של זמן הבישול המגדיר ההתחלה וסיום של תהליך הבישול, פונקציה המאפשרת להכין ארוחות מבלי להשגיח על תהליך הבישול. 

מידע נוסף על אינדוקציה להשכרה:
אינדוקציה להשכרה די פשוטה לתפעול, כמובן בכפוף להוראות השימוש והבטיחות, תכל'ס צריך רק להכניס לחשמל, להניח סיר או מחבת מתאימים, לכוון את הטמפ' ולהתחיל לבשל או לחמם.

בהשכרת אינדוקציה, מה צריך לקחת בחשבון ?
ראשית עליכם לבחון באיזה אירוע אתם מעוניינים? כמה משתתפים יש יהיו באירוע להם תרצו לבשל או לחמם מזון ובכמה זמן, איזה דוכני מזון אתם מעוניינים להפעיל באירוע והאם יש לכם את כח האדם המיומן לכך. הבחירה איזה אינדוקציה  לשכור תלויה מאד בגודל ובמיקום האירוע, באירוע עד 100-150 מוזמנים אינדוקציה להשכרה אחת יכולה להספיק. באירוע גדול יותר, בעל כמות משתתפים גדולה אנו ממליצים לשכור שתי אינדוקציות להשכרה או יותר, על מנת לשפר את השירות לאורחים ולמנוע יצירת תורי המתנה.

השכרת אינדוקציה,
שבאים לקחת מכונת אינדוקציה להשכרה, חשוב לוודא מיהו היצרן של המכונה, מה מצב מכונת האינדוקציה, מיהו הספק המספק

לכם את המכונות והכי חשוב מה קורה במקרה תקלה, חס וחלילה, באמצע אירוע. אם בחרתם באינדוקציה להשכרה דרך מהמה - דוכני מזון והשכרת ציוד לאירועים, אתם בטוחים, אם התקלקל לכם האינדוקציה במהלך האירוע, אנחנו לא נעזוב אתכם, נשתדל ככל שיתאפשר, להחליף לכם את האינדוקציה כולל הובלה, במהירות ונעשה כל מה שצריך בכדי לא לפגוע באירוע, הנ"ל תלוי בהסכם פרטני מול הלקוח ובמרחק.


מהו הספק הסליל המגנטי באינדוקציה ולמה הוא חשוב כשמדברים על השכרת אינדוקציה?
הסליל המגנטי הוא החלק העיקרי שלמעשה מחמם את כל העסק, הוא החלק שמתאמץ הכי הרבה ולכן חשוב מאד שיהיה איכותי

וחזק מספיק על מנת לחמם במהירות ומאידך לשמור על אמינות תפעולית.

מה קורה לאחר השכרת אינדוקציה?
לאחר כל השכרה של אינדוקציה להשכרה אנו מנקים ומחטאים את הפלטה בצורה יסודית, על מנת שאתם תקבלו את האינדוקציה ברמת תחזוקה מעולה. כל נושא השכרת מכונת אינדוקציה אצלנו הוא מאוד פשוט וקל, כל שעליכם לעשות הוא פשוט להגיע אלינו לקחת את המכונה, לחבר לחשמל וללחוץ על כפתורי ההפעלה ולבשל או לחמם.   

כמה זמן צריך לחכות עד שהאינדוקציה מחממת?
הוראות ההפעלה לאינדוקציה להשכרה פשוטות מאד, מכניסים לחשמל, מדליקים את החימום, קובעים טמפ' ומידית האינדוקציה מתחילה לחמם את הסיר או המחבת.

 

אם אתם מחפשים אינדוקציה להשכרה, פנו אלינו עוד היום ואנחנו נספק לכם את כל המידע בנושא. השכרת אינדוקציה אצל מהמה דוכני מזון, מתבצעת בצורה מהירה, פשוטה וקלה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נספק לכם את כל המידע הרלוונטי בתחום. הצוות שלנו מחכה לכם.

לסיכום:
אם אתם מחפשים אינדוקציה להשכרה, חשוב לזכור, מכונת אינדוקציה לוקחים רק מהמומחים. להשכרת אינדוקציה אל תהססו להתקשר.

כללי:
המחירים אינם כוללים מע"מ.
השכרת פלטת אינדוקציה הינה ל-24 שעות, אירוע אחד, באיסוף והחזרה עצמית ע"י הלקוח. 
ניתן לקבל מכונת אינדוקציה להשכרה בהובלה ואיסוף מבית הלקוח בתוספת תשלום.
ניתן לשכור מאתנו בנוסף גם שירותי הפעלה / דוכני מזון לאירועים בתוספת תשלום.

בכל שאלה, התקשרו אלינו,
צוות שירות לקוחות,


מהמה - דוכני מזון
טל' 03-9448080

bottom of page