top of page

פלטת פנקייק הולנדי להשכרה 

ראשי>ציוד להשכרה>פלטת פנקייק> פלטת פנקייק הולנדי

מכונת פנקייק הולנדי להשכרה | מכונת מיני פנקייק להשכרה

פלטת פנקייק הולנדי להשכרה
 

השכרת מכונת מיני פנקייק, פלטה חשמלית להכנת מיני פנקייק / פנקייק הולנדי, איכותית, אמינה וקלה לתפעול, פלטת הפנקייק כשרה.

 

פנקייק הולנדי להשכרה רק ב- 350 ₪ + מע"מ 

להזמנה לחץ כאן>  או חייגו 03-9448080

לא משתתף במבצע 3 ב-500 ש"ח + מע"מ לפרטים>

מכונת פנקייק הולנדי, משקל 25 ק"ג,

במידות: 65 ס"מ / 45 ס"מ / 18 ס"מ 
צריכת חשמל 2X3,000 וואט (סה"כ 6,000 וואט)
להכנה בו זמנית של עד 84 יחידות כל כ- 5 דקות

להורדת הוראות בטיחות והפעלה

ניתן לרכוש דרכנו אבקה להכנת בלילה איכותית לפנקייק (רק להוסיף מים) בהשגחת בד"ץ עדה חרדית.

 

מהמה דוכני מזון וציוד לאירועים, תשכיר לכם מכונת פנקייק הולנדי איכותית, כמכונה בהפעלה עצמית, או כחלק מהפקת אירוע הכולל הקמת דוכן פנקייק הולנדי,

 

הפעלת הדוכן וההגשה עצמאית על ידכם או על ידי הצוות שלנו, לבחירתכם. מכונת פנקייק הולנדי להשכרה מקצועית ומהירה ניתן להכין בשעת עבודה כמות מיני פנקייק גדולה מאד במכונת מיני פנקייק / פנקייק הולנדי להשכרה.

 

זקוקים מידע נוסף, התקשרו אלינו,

צוות שירות לקוחות,
מֵהמֵה - דוכני מזון
טל' 03-9448080

פלטת פנקייק הולנדי להשכרה דווקא אצלנו ?

החברה הגדולה בהשכרת ציוד לאירועים.
14 שנים של ניסיון יתנו לכם את השקט באירוע.

הכי משתלם, 3 מכונות ב- 500 ש"ח + מע"מ

-> המכונות כשרות!
-> בחירום, זמינים 24/7!
-> רק מכונות מקצועיות ואיכותיות!
-> מבחר עצום של מכונות, בכל הגדלים! 
-> כל מה שצריך לאירוע - תחת קורת גג אחת!
-> במקרה תקלה, אפשרות משלוח מכונה חלופית!
-> כל המוצרים המשלימים (תרכיזים, כוסות וכד')!
-> משלוח / איסוף של הציוד - במחיר מיוחד!
-> משלמים רק על יום האירוע בלבד!
-> מכבדים את כל סוגי כרטיסי האשראי,


לצוות השירות וההזמנות חייגו 03-9448080

אף אחד לא ישכח את הריח של פנקייק הולנדי חם שיורד ישר מהפלטה, מכונת פלטת פנקייק הולנדי תמיד מהווה אטרקציה בלתי נשכחת בכל אירוע, בכל שעה ובכל מזג אוויר, ניתן להוסיף לפנקייק המון סוגי תוספות וממרחים, בהתאם לרצונכם.

רוצים להכין בעצמכם דוכן פנקייק הולנדי?
מכונת פנקייק הולנדי / פלטת פנקייק הולנדי להשכרה היא הפתרון בשבילכם.


מכונת פנקייק הולנדי / פלטת פנקייק הולנדי להשכרה מכינה 84 פנקייק הולנדי בו זמנית, הריח שיוצא ממכונת פנקייק הולנדי להשכרה הוא כזה שהאורחים לא יוכלו לעמוד בפניו וכבר מרגע ההכנה כולם יתאספו סביב מכונת פנקייק הולנדי להשכרה. הפנקייק ההולנדי יוצא ישר ממכונת פנקייק הולנדי להשכרה והאורחים יוכלו להוסיף לפנקייק ההולנדי תוספות וסירופים כרצונם, ניתן להגיש את הפנקייק הולנדיעל סירת במבוק ולהוסיף פונדו שוקולד חם וגלידה להגשה מושלמת.

אז מה זה מכונת פנקייק הולנדי / פלטת פנקייק הולנדי להשכרה?

מכונת פנקייק הולנדי / פלטת פנקייק הולנדי להשכרה היא מכונה הבנויה מ-3 פלטות מסיביות מברזל יצוק, מצופה טפלון, שמתחת להם מורכב גוף חימום עוצמתי, גוף החימום מחמם את הפלטות שלתוכן יוצקים את בלילת הפנקייק ההולנדי.


מכונת פנקייק הולנדי / פלטת פנקייק הולנדי להשכרה מאוד פשוטה לתפעול ולא מצריכה שום ידע מוקדם. בעת איסוף המכונה תקבלו כמובן הסבר אישי מפורט בעל פה, דף הסבר בכתב ושירות תמיכה טלפוני לכל משך ההשכרה. 

 

השכרת מכונת פנקייק הולנדי / פלטת פנקייק הולנדי לאירועים היא תופעה שמתחזקת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות כחלק מאטרקציות נפוצות שניתן להוסיף לאירוע, שלא דורשות ידע מקדים, רק להכין בלילת פנקייק, בהתאם למתכון או מאבקה מוכנה ע"י הוספת מים בלבד, ליצוק למכונת פנקייק הולנדי / פלטת פנקייק הולנדי, בהתאם להוראות ההפעלה ואת כל השאר יעשו האורחים.

מכונת פנקייק הולנדי / פלטת פנקייק הולנדי להשכרה לאירועים הינה אטרקציה מיוחדת, קלה לתפעול ובעלת הספק גבוה, מספיק מכונת פנקייק הולנדי אחת לתת שירות לכ-200 אורחים, כל מה שאתם צריכים זה רק לחבר את מכונת פנקייק הולנדי / פלטת פנקייק הולנדי לחשמל, לכוון אותה בהתאם להוראות השימוש, למלא אותה בבלילת פנקייק ולאחר מס' דקות המיני פנקייק מוכים לאכילה, בתאבון.

יתרונות פלטת פנקייק הולנדי להשכרה:

- הגנה על לוח הפיקוד החשמלי. 

- תוצאות מצוינות גם למתחילים.

- תפוקת חימום גבוהה מאד (עד 6,000 וואט)
- פלטות יציקת ברזל כבדים לשמירה על טמפ' אחידה.

קצת מידע על פלטת פנקייק הולנדי להשכרה:

מכונת פנקייק / פלטת פנקייק הולנדי להשכרה די פשוטות לתפעול, רק להפעיל להמתין מס' דקות לחימום וליצוק את הבלילה על מכונת פנקייק / פלטת פנקייק  הולנדי לאחר שמרחנו עליה מעט שמן (לא חובה).

 

בהשכרת מכונת פנקייק הולנדי / פלטת פנקייק הולנדי מה צריך לקחת בחשבון ?

ראשית עליכם לבחון באיזה אירוע אתם מעוניינים? כמה משתתפים יש יהיו באירוע להם תרצו להגיש פנקייק הולנדי ובכמה זמן,  איזה דוכני מזון לאירועים אתם מעוניינים להפעיל באירוע בנוסף למכונת פנקייק הולנדי / פלטת פנקייק הולנדי להשכרה, והאם יש לכם את כח האדם המיומן לכך. בדרך כלל מבדילים בין מכונת פנקייק הולנדי / פלטת פנקייק הולנדי להשכרה לפי היצרן ואיכות הפלטה.

הבחירה איזה מכונת פנקייק הולנדי / פלטת פנקייק הולנדי לשכור תלויה מאד בגודל ובמיקום האירוע:
באירוע קטן עד 150 אנשים תספיק מכונת פנקייק הולנדי / פלטת פנקייק הולנדי אחת. באירוע גדול יותר, בעל כמות משתתפים גדולה אנו ממליצים לשכור שתי פלטות פנקייק או יותר, תלוי בכמות המוזמנים לאירוע ובכמות הזמן שתרצו שהאורחים שלכם יעמדו בתור.

 

השכרת מכונת פנקייק הולנדי / פלטת פנקייק הולנדי
שבאים לשכור פלטת פנקייק הולנדי להשכרה, חשוב לוודא מיהו היצרן של המכונה, מה מצב פלטת הפנקייק ההולנדי להשכרה, מיהו הספק המספק לכם את המכונות של הפנקייק ההולנדי והכי חשוב מה קורה במקרה תקלה, חס וחלילה, באמצע אירוע. אם בחרתם במכונת פנקייק הולנדי/ פלטת פנקייק הולנדי להשכרה דרך מהמה - דוכני מזון וציוד לאירועים אתם בטוחים, אנו משכירים מכונת פנקייק הולנדי איכותית, אנחנו לא נעזוב אתכם, נשתדל ככל שיתאפשר, להחליף לכם מכונה כולל הובלה, במהירות ונעשה כל מה שצריך בכדי לא לפגוע באירוע, הנ"ל תלוי בהסכם פרטני מול הלקוח ובמרחק.

מה קורה לאחר שמחזירים את מכונת פנקייק הולנדי / פלטת פנקייק הולנדי ?
לאחר כל השכרה של מכונת פנקייק הולנדי / פלטת פנקייק הולנדי אנו מנקים ומחטאים בצורה יסודית את המכונה, על מנת שאתם תקבלו פלטת פנקייק הולנדי ברמת תחזוקה מעולה.

כל נושא השכרת מכונת פנקייק הולנדי/ פלטת פנקייק הולנדי אצלנו הוא מאוד פשוט וקל כל שלכם נשאר לעשות הוא פשוט להגיע אלינו לקחת את המכונה לחבר לחשמל וללחוץ על כפתור ההפעלה ולהעביר אותו ממצב OFF ולמצב ON, לכוון את הטמפ' הרצויה, פלטת הפנקייק ההולנדי תשמור על טמפרטורת עבודה קבועה.

כמה זמן צריך לחכות עד שמכונת פנקייק ההולנדי/ פלטת פנקייק הולנדי מתחממת ?
מרגע שמדליקים את מכונת פנקייק הולנדי / פלטת פנקייק הולנדי להשכרה, צריך לחכות כ-20 דקות עד שגופי החימום יחממו את הפלטה, ולאחר שהיא ממש חמה, תוכלו להתחיל להכין פנקייק הולנדי.

מהו גוף החימום ולמה הוא חשוב כשמדברים על השכרת פנקייק ההולנדי/ פלטת פנקייק ?
גוף החימום הוא החלק שמחמם את הפלטות של הפנקייק ההולנדי/ פלטת פנקייק שלתוכן יוצקים את בלילת הפנקייק, כשהם מתחממים הם אלו שאופות את בלילת הפנקייק ויוצרות את המיני פנקייק, גוף החימום הוא החלק שבאמת מתאמץ, על כן חשוב שלמכונת הפנקייק ההולנדי יהיה גוף חימום איכותי שישמור על אמינות תפעולית וחס וחלילה לא יתקלקל במהלך אירוע, הרי לא תרצו שמכונת הפנקייק ההולנדי להשכרה תפסיק לחמם בדיוק שהאירוע מתחיל.

מה נותנות פלטות כבדות במכונת פנקייק הולנדי להשכרה?

פלטות כבדות מסיביות הם אחת הסימנים שמדובר במכונת פנקייק הולנדי להשכרה מקצועית, הפלטה הגדולה והכבדה אוגרת חום ומאפשרת שימוש רציף ובטמפרטורה אחידה וזאת מבלי להמתין שמכונת הפנקייק ההולנדי תתחמם לטמפרטורת עבודה בין נגלה לנגלה.

לסיכום:
אם אתם מחפשים מכונת פנקייק הולנדי / פלטת פנקייק הולנדי להשכרה חשוב לזכור, מכונת פנקייק הולנדי / פלטת פנקייק הולנדי להשכרה לוקחים רק מהמומחים, מֵהמֵה - דוכני מזון.

כללי:
השכרת פלטת פנקייק הולנדי הינה ל-24 שעות, אירוע אחד, באיסוף והחזרה עצמית ע"י הלקוח. 
ניתן לקבל את מכונת הפנקייק ההולנדי להשכרה בהובלה ואיסוף מבית הלקוח בתוספת תשלום.
ניתן לשכור מאתנו בנוסף למכונת מיני פנקייק להשכרה גם שירותי הפעלה / דוכני מזון לאירועים בתוספת תשלום.

בכל שאלה, התקשרו אלינו,

צוות שירות לקוחות,
מֵהמֵה - דוכני מזון
טל' 03-9448080

bottom of page